Bebei olan anneler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve gulvary tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gulvary
  1. gulvary

gulvary CANımmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

Benim bebeğim 2 aylık ve maalesef ben daha doğumdan beri dışarı çıkmadım çünkü bebeğim sürekli emmek istiyor 1 yada 2 saatte bir dışarı çıksak gittiğimden hiçbirşey anlamıycam acıkıcak sonuçta ek gıdalara geçince daha rahatlıkla çıkarım diye düşünüyorum diğer anneler siz nasıl yapıyorsunuzz sütü sağsam sütüm sağılmıyor maalesef benim anca emmeyle çıkıyor sütüm akmıyor diğer anneler peki ya sizzz küçük bebeğinizle dışarı çıkabiliyormusunuz???????

2. 2 Nisan 2009
  3. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebeğim yarın 40 günlük olucak ve 30 günlükken dışarda az kalmak şartıyla dışarı çıktım zaten arabaya binince uyuyor hep bazen ağlıyo emziği verince susuyo bence çık dışarı artık..

4. 3 Nisan 2009
  5. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah analı babalı büyütsün bebişini benim kızımda 5 ayı bitiyo 6 ya giricez yeni yeni dışarı çıkıyoruz bizimki tam kışa geldigi için ve ne zaman meme istiyecegi belli olmuyodu en azından şimdi biraz oyalanıyor yani bi kaç ay beklemelisin

6. 4 Nisan 2009
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim kziim emiyor extra olarak da mama veriyorum doymadigi icin.o yuzden problem olmuyor aksine hergun disardayiz havalar da guzel.evde uyuymuyor ben de alip disari gidiyorum bir guzel uykuya daliyor ben de rahatliyorum biraz...

8. 4 Nisan 2009
  9. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım havalar da düzeliyor,kendini bunaltma,koy arabasına,uyur hemen zaten.sen de hava almış rahatlamış olursun.acıkınca da emzirirsin uygun bir şekilde.

10. 5 Nisan 2009
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaaa kendini neden eve hapsediyorsun ki,emzirmek istediğinde illaki bir yer bulunur emzirirsin...
    ben mağazaların soyunma kabinlerinde emziriyordum hiç bir yer bulamasam...

12. 5 Nisan 2009
  13. yixgxitimmm

yixgxitimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kendini fazla eve kapatma sonra sen de bunalırsın .. Şimdiye kadar havalar soğuktu dışarı çıkamaman normal ama artık havalar güzel gidiyor Bebeciğinde temiz hava alsın annesi.. dışarda her yerde emzirebilirsin bebeğini.Hafifçe bişey (ince bir tülbent gibi bişey olabilir ) örtersin bebişinle göğsüne her şekilde emzirirsin bişiycik olmazz ..

14. 5 Nisan 2009
  15. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak canım böle bişey al çok rahat her yerdede emzirebilirsin

E-Bebek | Beslenme | Emzirme Önlükleri | MYCey | Mycey Mashider Annemin Emzirme Önlüğü

16. 5 Nisan 2009
  17. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de aylardır evde hapistim, doğum 1 ay öncede hastanede yattım bir süre, şimdi bebeğim 2 aylık ve çok gerildiğim için eşimle dün dedik Foça'ya gidip yemek yiyip dönelim.(Foça 1 saat) Yola çıktık, bizimkisi arabaya binince hemen uyuyor, Allah dedik yaşasın O da sevdi yolculuğu, ama kahve molası verdiğimiz yerde ağlamaya başladı, hemen emzirdim, tekrar devam ettik.Araba çalıştı sustu.
    Foçaya vardık, yemeğe oturduk, bizimkisi uyudu ,

anlayışlı kızım ama yemek bitti bir ağlamaya başladı , hayır ağlamak denemez çıldırdı resmen, emzirmeye çalıştım almadı, altını temizlemek için mekan bulamadım mecbur arabaya kadar böğüre böğüre ağladı öyle gittik, insanlar bize acaip acaip baktı yolda, ne ilgisiz anne baba demişlerdir eminim.Arabada altını temizledim emzirdim , sustu.Dedikki madem uyudu kahve içelim Forum'da. Kahve gelene kadar ben bir mağazadan birşey alıp da geleyim dedim, nasısa uyuyor eşimde yanında, ben ayrıldıktan 1 dakika sonra eşim tlfn etti gel çıldırdı kız diye:), elimdekileri tezgaha bırakıp koşa koşa gittim , arabaya bindik sustu gene.Bu mağazalardan apar topar koşarak çıkarken bir gün güvenlik beni tutacak diye korkuyorum walla:)))
    Ama karar verdim bir süre daha evde kalacağım, ne yapalım bizimkisi daha hazır değil çıkmaya.En azından 3 aylık olsun da ...

18. 5 Nisan 2009
  19. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ben 100 gün hastenede yatıp doğurdum oğlumu. Yolda yürümeyi bile unutmuştum. Prematüre olduğu için zaten 4 ay yazlığa gidinceye kadar sadece doktoruna gittik. Hastalanmasın diye kısıtlı çıkıyorduk ama ben hiç dert etmedim. Bende Mycey'in emzirme önlüğünü almıştım. Yolda, parkta, bahçede nerde isterse emzirdim, hala emziriyorum.