Bebeim 7 haftalk ama hala kalp at yok

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nuranC tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nuranC
  1. nuranC

nuranC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    çok üzgünüm bugün doktora gittim.bebeğimin kalp atışı yine yok.haftaya gel dedi ama umudum yok denecek kadar az:1no2:.ağlamaktan gözlerim şişti.ve kendimi bir türlü durduramıyorum.biliyorum allahtan ümit keslmez ama elimde değil iyi olamıyorum.yine kaygı dolu bir hafta daha beni bekliyor.bari tamam bitti deseler de ben de artık umudetmesem.3 ağustos ta transfer edilmişti. canlansa şimdiye çoktan canlanırdı.ne yapalım kısmette biraz daha çocuk hasreti çekmek varmış.rabbim verdi geri de o aldı bana sabredip beklemekten başka yapacak birşey kalmadı.

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  2. 23 Eylül 2009
  3. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım biraz daha sabret doktorun bir bildigi var ki bir hafta daha süre veriyor umutsuz olsa doktor söylerdi demekki hala güzel haberi alabilirsin .üzülme toparla içindeki canlıya zarar verebilirsin

4. 23 Eylül 2009
  5. nuranC

nuranC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    sağol ama bana pek umutlu konuşmadı gibi geldi.tabi şuan psikolojim düzgün olmadıgından böyle düşünüyorum belki.

6. 23 Eylül 2009
  7. Gurbet_gelini

Gurbet_gelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benimde bebegimin kalbi 7 haftalikken durmustu
    bi iki hafta bekledik ama bisey degismedi malesef
    umarim sende aynisi olmaz canim

8. 23 Eylül 2009
  9. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nurcancım bu kaçıncı denemen .doktorlar baştan fazla umutlandırmazlar ki hasta şartlanmasın.ben yinede diyorum ki umudunu sakın kaybetme.herkesin sonucu aynı olacak diye bir şey yok.kötü olsaydı sana olacak ihtimalleri açık açık söylerdi.başka şeylerle meşgul olmaya çalış.

10. 23 Eylül 2009
  11. nuranC

nuranC Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    1. denenmemdi bilmiyorum bir daha nasıl denerim.

12. 23 Eylül 2009
  13. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşım beklemenin ne kadar kötü olduğunu bilirim....hele umutsuz beklemek....bu daha kötü.......ama can bedenden çıkmadıkca umut kesilmezmiş.....herşey inş olumlu bir hal alır.....allah ol dedikten sonra olur......sitres yapma dicem ama ne yazıkki pek mümkün olmadığınıda biliyorum....ama yinede kesin sonuç almadan kendini yıpratma .....herşeyin hayırlısı arkadaşım...dediğin gibi herşey allahtan...

14. 23 Eylül 2009
  15. canende

canende Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir şey sormak istiyorum 3 Ağustosta transfer edildi ise nasıl 7 haftalık oluyor. Doktorlar hesaplarken transfer tarihini değil adetin birinci gününü başlangıç kabul etmiyorlar mı?

16. 24 Eylül 2009
  17. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benımde 1 denememdı ama malesef 7 haftalık duyulmadı ve kÜrtaj olmak zorunda kaldım.Şımdı 1 sene oldu ama cesaretım yok denemeye ÇoÇuk gÖrmeye dayanamıyorum ınŞallah 2010 denemeyı dÜŞÜnÜyorum hayırlısıyla

18. 24 Eylül 2009
  19. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olsun canım, eğer yine kalp atışı alınmazsa da çok üzme kendini.demekki sağlıklı bir bebek değilmiş der, biraz daha toparlandığında tekrar denersin.benimde başıma geldi, 8 haftalık bebeğimin kalp atışı durdu. kürtaj oldum.ama bak şimdi tekrar hamileyim. kendini bırakma, herşeyde bir hayır vardır.