Bebeimin penisi ok kk

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve akimera tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : akimera
  1. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bu konuyu hangi sayfada açacağımı bilemedim ama 2 yaşında bir bebeğim var doğduğundan beride ufacık bi penisi var.hatta idrar testi yapcakları zaman bile poşeti zor takıyolar penisine.7 ay önce sünnet oldu.sünnet yapan doktor penisinin normal ölçüde olduğunu içe gömük olduğunu söledi ama bu beni pek tatmin etmedi.yeni doğan bebeklerin bile daha büyük duruyo.yanlış ölçmediysem 3cm.falan çıktı.bu durum canımı çok sıkıyo.benimle aynı sorunu yaşayan yada bana fikir verebilecek arkadaşlar varmı acaba.gerçekten morale ihtiyacım var

2. 15 Eylül 2009
  3. whiteice67

whiteice67 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bebek biraz kiloluysa ondandır üzülme

4. 15 Eylül 2009
  5. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım bebeğim yok ama yorum yapayım bilgimin olduğu kadarıyla
    öncelikle allah bağışlasın diyorum
    bebek adı üstünde canım nekadar olmasını bekliyorsun ki sen yeni doğandan hem bak doktor bile demiş sana normal olduğunu boşuna canını sıkıyor üzülüyorsun
    gördüğüm bütün erkek bebeklerin penisleri minnacık
    merak etme canım bebeğin büyüdükçe çüküde büyüyecek :))
    ha birde bir doktorun normal demesi seni rahatlatmıyorsa başka bir doktora daha göster için rahatlasın bari
    bence boşuna takıntı edip kendini üzüyorsun yerimseniben

6. 16 Eylül 2009
  7. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    yok tatlım bebeğim zayıf ama doktor orasının etli olduğunu ondan içe gömük olduğunu söledi ama başka bebeklerle kıyasladığımda bizimkinin yok gibi duruyo.ondan canım çok sıkkın

8. 16 Eylül 2009
  9. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm içim hiç rahat deil.hangi doktora götürücem bilemiyorum çocuk doktorları anlamıyo çocuk endokronoloji bölümü sanırım bakıyomuş ondanda bi türlü randevu bulamıyorum.o yüzden çok endişeliyim.sonuçta erkek yani.bi sorun varsa bütün yaşamını etkileyek.böle bi durumu engellemk için erkenden teşhis ve tedavi ettirmem gerektiğini düşünüyorum.gerçi eşim bana çok kızıyo.çok evham yapıyomuşum bebektir büyür abartıyosun falan diyo.ama ben çok huzursuzum işte annelik bu olsa gerek heralde.herşeyi için endişeleniyosun.erkek olmak varmış.hiç bişeyi takmıyolar ne rahatlar yaa

10. 16 Eylül 2009
  11. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence de endişelenecek bir şey yok, gelişme döneminde büyüyecektir.

12. 16 Eylül 2009
  13. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm yaa inşallah öle olsun.annelik ne zormuş yaa.allah isteyen herkese versin ama yanında büyükte sabır ve soğuk kanlılık versin inşallah.

14. 16 Eylül 2009
  15. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumun pipiside minicikti her gören çok küçük bir doktora götür diyodu sizin dediğiniz gibi yeni doğan bebeklerinki bile oğlumunkinden büyüktü sonra yumurtalarınında içerde olduğunu düşünerek çünki her açtığımda yukarıda oluyolardı bu sebeplede bir doktora götürdüm o günde hem pipisi hemde yumurtaları aşşağıdaydı doktorda muayene etti hiç bir sorunu yok normal boyutlarda dedi sadece ucu biraz kapalıymış geri çevirdi ve içeriden biraz daha pipi çıktı diyebilirim :) ama çok kötü bir görüntüydü gözlerim pörtlemişti noluyo diye :) yinede hep düğme gibi bende idrar testi yaptırıcaktım bir türlü içine sokamadım öylesine yapıştırıncada pipisi üstte kaldığından çişi yapışkanı ıslattı hep bir türlü alamadık .benim bir arkadaşımın oğlununda öyleydi hatta ucu kapalı diye sünnet ettirmek istedi doktor çok küçük etmeyelim hiç kalmaz yoksa demiş vaz geçmişlerdi.şimdi 3 yaşını doldurdu birden bire büyüdü dedi arkadaşım normale dönmüş yani onun için ben fazla dert etmiyorum birde benim oğlum kiloluda ondanda olabilirmiş.büyüdüklerinde normal ölçüsünü bulur bence dert etmeye gerek yok.

16. 16 Eylül 2009
  17. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    saol cnm yaa içimi rahatlattın biraz.inşallah bi sorun yoktur ve birden büyüyüp içimi rahatlatır :))

18. 5 Ekim 2011
  19. archim

archim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam,
    oğlunuzun şimdiki durumu nedir acaba?
    benim bebeğimde 14aylık ve doğduğundan beri pipisi çok küçük ..Birkaç doktora gösterdim.Sizin oğlunuz biraz zayıflarsa pipiside ortaya çıkar çünkü çok etli biraz içe gömük oluyor,bastırıp bakınca normal boyutta olduğunu sünnet olduğunda düzeleceğini söylediler.
    Ama ben yinede emin olamıyorum.Bebişim büyüyor ama pipisi hala küçük.
    Sünnet ettirmektede kararsızım daha çok küçük yaşı.