Bebeinin cinsiyetini belirlemeyi tutturan varm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve disikus tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : disikus
  1. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    meraba bayanlar bebeğin cinsiyetını belirlemeyi basaran varmı Allah herseyden once saglıklı hayırlı evlat versın ama yınede herkesın gonlunde kız veya erkek vardır.sız nelere dıkkat ettınız

2. 17 Kasım 2009
  3. kız yada erkek olsun diye bişey yapmadım. zira yapılabilecek birşey olduğundan haberim yoktu. 15 gün kadar ayrı kaldık eşimle başka ülkelerdeydik bir araya gelince benim adetim bitmiş 10 gün falan olmuştu akşam üzeri birliktelik ve sık birliktelikle kız bebek bekliyorum nasipse.
    Erkek bebek olma ihtimali için veri topluyorum 4 sene sonra kısmet olur yeniden bebeğe niyetlenirsem denemek için.
    ama denemiş ve başarılı olmuş olan varsa yardımlar çok makbule geçer. Paylaşalım

4. 17 Kasım 2009
  5. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    oncelıkle ben kulaktan dolma bılgılerımı yazayım ılıskı ıcın yumurtlama donemının son gunlerınde ılıskıye gırılırse cınsıyet erkek ılk gunlerınde ıse kız oluyormus...erkek ıcın kadınında erkegınde orgazm olması gerekırmıs kız cocuk ıcın ıse kadın olmazmıs.ama dedıgım gıbı sadece bunlar duyduklarım

6. 17 Kasım 2009
  7. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar Kız bebek için gerekli kromozomu taşıyan spermler yavaş ama dayanıklı spermlerdir.Yani yavaş hareket ederler fakat daha uzun ömürlüdürler. Erkek kromozomu taşıyan spermler ise daha hızlı fakat daha kısa ömürlüdürler. Erken döllenmede genelde erkek geç döllenmede ise kız bebek olduğunu okumuştum.

8. 17 Kasım 2009
  9. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    ben erkek ıcın soda falan ıcmesı gerektıgını duymustum erkegın aslı varmıkı acaba

10. 17 Kasım 2009
  11. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    meraba ekım sende mı bu konuyla ılgılenıyorsun yada bır fıkrın varmı bu konuda

12. 17 Kasım 2009
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Benim kızım var. Şimdide bir oğlum olsun istiyorum. Bende tam yumurtlama günümde bir kez ilişkiye girdim. 6 haftalık hamileyim. Tutup tutmadığını 2 ay içinde görücez.

14. 17 Kasım 2009
  15. disikus

disikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    88
    ya ıste tam yumurtlama gunumu ben ayarlamayı bılmıyorum.cunku duzensızlık var adet gunlerımde.ama yarın doktora gıdecem bana dua edın ınş. bır sıkıntı yoktur.

16. 17 Kasım 2009
  17. safiye09

safiye09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Ben 14 haftalık hamileyim. Eşim Angelsounds meleksesleri ürünü almış. Harika bir alet ilk bebeğimi düşürmüştüm. O yüzden çok endişelerim vardı. Şimdi her an bebeğimin kalp atışlarını dinleyebiliyorum ve çok rahatladım. Bebeğimi her an yanımda hissediyorum ve çok güzel iletişim kurubiliyorum. Ayrıca bu sesleri kaydedebiliyorsunuz. Bebeğiniz doğdukdan sonra ona dinlettiğiniz zaman gaz sancısına çok iyi geliyormuş. Tabii çok da güzel bir hatıra olacak. Bütün hamile arkadaşlara tavsiye ediyorum. Herkeze sağlıklı bir doğum dilerim.

18. 17 Kasım 2009
  19. helenx

helenx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tutan başka varmı bnde merak ettim.bende planlamıştım erkek olsun diye ama tutmadı.ikinci kızım geliyo.tutanlar yazın lütfen..