bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hafsaa tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hafsaa
  1. hafsaa

hafsaa Guest

kızlar bebeışlerımız kanala ne zaman yerleşek ben normal dogum istiyorum ama dr bısey demedı
    mayısın 10 da gıdecegım bakalım kafasını gogsumun altında hıssedıyorum....
    bu haftalarda bebegı kanala yerlesen var mı?

2. 22 Nisan 2008
  3. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benimde 3 hafta önce seninki gibi duruyordu ama şimdi yan yatıyormuş kafası sağ tarafım da midemdeki baskıdan az da olsa kurtuldum ama bu sefer de göğüs kafesim fena durumda bende hayırlısı olsun ama normal doğumu çoook istiyorum dr. 37 haftaya kadar beklicez dedi umarım yerleşir o zamana kadara.s

4. 22 Nisan 2008
  5. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Kizlar Yaa Benim Oğlumda şimdiye Kadar Hep Kanaldaydi Geçen Hafta Gittiğimde Ters Dönmüş Yaramaz Daha Fazla Yaramazlik Yapmak Için Herhalde.şaka Bi Yana Inşallah Döner 36.37.haftalar Da Dönmesi Gerekiyomuş.bakalim Hayirlisi Neyse O Olur Atik

6. 22 Nisan 2008
  7. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende senin gibi diyordum canım kafası acayip baskı yapıyor nefes alamıyorum diye bi gittik meğer poposu imiş..10 mayısta gittiğinde bir bakmışsın kanala girmiş bilesüprizzzzz

8. 22 Nisan 2008
  9. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şimdi doğum kanalına girse bile daha çok değişir sanırım pozisyonu.bunu şimdiden düşünme.be her gittiğimde ters duruyordu.son gittiğimde daha doktor ultrasonda bakarken dönüverdi.hiç belli olmuyor yani.son zamanlarda anlıcaz artık.çünkü 37. haftadan sonra içerde yeri artık çok az olduğunda yer değiştirmezmiş.tabii Allahın işi belli olmaz.benim ablamın herşeyi normal gidiyordu.doğum için aldılar içeriye,yaramaz prenses kakasını yapmış içerde ve zehirlermiş bebeği.o yüzden apar topar sezeryana aldılar.Allah herkesin hakkında hayırlısı ne ise onu versin...

10. 22 Nisan 2008
  11. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    benim bebişin ayakları aşağıdaydı en son:KK43:( çok canımı acıtıyordu.doktor döner dedi ama hale bekliyorum hala ağrılarım var :KK43:(

12. 22 Nisan 2008
  13. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benimki yan yatıyo. zaten şu an doğum pozisyonuna girmiş olsa bile son ana kadar değişebiliyo. önemli olan 37. haftadan sonraki pozisyonu..

14. 22 Nisan 2008
  15. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    hafsacım şu an olmaz zaten 34. haftamızdan sonra iyice aşağı doğru iner bebişlerimiz.. şu an baş aşağı olsalar bile bu kanala girmiş olduklarını açıklamaz canım bebişin rahat ettiği pozisyon buymuş diyebiliriz sadce

16. 22 Nisan 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende cuma gidiccem doktora sorucam nasıl duruyo diye merak ediyorum çok

18. 22 Nisan 2008
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım dönmüştü son gittigimizde doktorumuz evet istedigimiz gibi dogum kanalına girmiş dedi tabi 2 haftadır tekrar dönmediyse dogum kanalında benim kızım a.s.