Bebek albümü konular buraya...

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve şeker kız kendi tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : şeker kız kendi
  1. Şeker annişler.....
    sizler de bebek albümü hazırlayacak mısısnız? Ben albüm bakmaya başladım, suluboya vs. de aldım :)))

Albümde yer alacak konular: örneğin ilk doğduğundaki kilosu boyu vs.
    Kime daha çok benzediğim,

Ayrıca suluboyayla her ay benim minnoşun el ve ayak izlerini albüme basacağım. Ayrıca her ay yeni birşey yaptığında da bunları not edeceğim albümüne. ilk ne zaman gülümsediği mesela. belki ilk kakasını ne zaman yaptı lülülülülülü
    ne bileyim ilk dişi ne zaman çıktı, belki saçından bir salkım keser onu da albüme yapıştırırım.
    Başka neler olabilir albüme girebilecek?!
    İlk diş ne zaman çıktı mesalaCADIARZU

şekerler, sizin de var mı aklınıza gelen konu?!
    Bana yardımcı olsanıza mucukkk Şeniz

2. 19 Mayıs 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben de bebek albümü alıcam ama bu saydıklarını kendin yapmana gerek yok. bu tür şeyleri tutabileceğin hazır albümler var :teytey: kırtasiyelerde ve kitap evlerinde çok pahalı.eminönüne gittiğimde çeşitlere bakıcam ben de..

4. 19 Mayıs 2008
  5. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu albümlerden bende bakmıstım..gercekten süper bir hatıra..ama dediğiniz gibi acaip pahalı..migrosta bile ki tek tük var 29 ytl ydi:1shok:kafamçokkarıştı belki toptan kırtasiye malzemeleri satan yerlerden daha ucuza bulunabilir??:uhm: ama gercekten olması gereken bişe gibi gel,o bana :1closedeyes:

6. 19 Mayıs 2008
  7. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle bir albüme hiç rastlamadm, alan olursa fotosunu koyabilirmıi* ben kontrol günleri , kilomu kilosunu vs, günlük olarak tutyorum
    ben haftasonu hamur baktım, çerçeve var resmini koyuyorsun, el , ayak izleri için hamur tazı bişey var, onlarda yanına çerçeveleniyor , ama çok pahalı yaaa,

8. 20 Mayıs 2008
  9. Ben de albümü kendim yapmak istiyorum, sadece sorular lazım. Baskılı değil de, annesi yazmış, ona özel birşey olsun istiyorum :))) Eski tip fotoğraf albimler olur ya, ara sayfalarında bir de jelatinli yapraklar olur. Belki o baskılı albümlerde geçmeyen bir konu benim ilgimi çekecektir, ne bileyim öyle komik birşey yapacaktır ki, onları da not etmek istiyorum :)))

Ayak baskısına gelince darf elfciğim, alçı kullanabilirsin, bunu ben de yapacağım.
    alçı hazırlıyorsun, bir kurdela, bir de tabak. Tabağın içine folyo gibi birşey yerleştirdikten sonra , kurdelayı da öyle yarleştiriyorsun ki, resim tutacağı gibi oluyor, yani o kurdelayla sonra kalıbı asacaktın :KK66:
    alçıyı döküyorsun tabağa, sonra eşin yardım ediyor :dance: el veya ayağını basıyorsun alçıya. Kalıp kuruduktan sonra cevresini de suluboyayla boyuyorsun, çok güzel oluyor...umarım anlatabilmişimdir:roflol:

10. 20 Mayıs 2008
  11. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şeker Kız , ayy çok güzel bir fikir yaaaaaa, hem o kadar para vermemiş olurum, kızıma başka bişey alırım, hemde kendi emeğim olur, bak ben yapmıştım kızım derim , sende fikir asnnesi olursun çok teşekkür ederim mucks:1hug:
    bu arada textilciymişsin şimdi fark ettim , hangi alan * bende textilciyim o bakımdan ilgimi çekti :dance:

12. 20 Mayıs 2008
  13. ayyy çok sevindim beğendiğine,
    bu arada planlamacıyım, kumaş firmasında, arada müşetrilere de bakıyorum...vayyy meslekdaş!!:içelim:

14. 20 Mayıs 2008
  15. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım :içelim: bende bir mümessil firmada müşteri temsilcisiyimmm ...
    yakında bu strestn bi süreliğine kurtulacağız .. obareyyy :teytey::teytey:

16. 21 Mayıs 2008
  17. valla ya, bir de manyak müşterilerden:teytey:

18. 21 Mayıs 2008
  19. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86