Bebek arabalarinizin markalari neler memnunmusunuz

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve zeynepercan tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zeynepercan
  1. zeynepercan

zeynepercan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben simdi dogucak ikinci bebegime bebek arabasi alicam ilkinde graco nun travel system i ni almistik baya iri ve agir bir arabaydi oto koltugu cok agir deildi ama araba agirdi.. sonra maclarenin bebek arabasini aldim kizima baya kullandik onu cok memnunum ama simdi dogumdan itibaren kullanilacak bir sey istiyorum.. ozellikle yurt disinda yasayanlar yada su markalara asina olanlara soruyorum hangisi sizce iyi.. quinny,mutsy,bugaboo bu 800 dolar cok pahali, yada maclaren ground tour bu 500 dolar civari birde bumbleride var indie modeli oda 500 civari

2. 23 Ağustos 2010
  3. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım,yurtdısında yasamıyorum ama bır ay once bız de graconun seyahat sıstemını aldık ve cok agır oldugu ıcın gerı verdık aslında cok cok begenmıstık ama yedınıkatta oturuyoruz ve asansor yok.o yuzden pıerre cardının seyahat sıstemını aldık.quınny ve loola yı de esım cok begenmıstı.

4. 23 Ağustos 2010
  5. rachelgreen

rachelgreen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhabalar ben quinny buzz kullanıyorum çok memnunum hafifliği ve pratik açılıp kapatma özelliği ile bence çok rahat araba üç tekerlekli olması nedeniyle sürüşü dört tekerleklilere göre daha kolay tek elle bile yönlendirebiliyorsunuz
    görünüş açısından da çok dikkat çekici bir bebek arabası

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
  6. 23 Ağustos 2010
  7. zeynepercan

zeynepercan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplara tesekurler quinny yi begeniyorum bende evet ama kimi sitelerde cok agir hantal diye yaziyor kaararsiz kaldim

8. 24 Ağustos 2010
  9. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Canım pıerre cardın aldık bız en hafıf arabaymıs onların yalancısıyım.Gercekten cok hafıf.5.5 kılo.

10. 25 Ağustos 2010
  11. smrozn

smrozn Efsa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maşallah sizlere bir bebek arabasına 1000küsür para vermek herkesin harcı değil, valla ben 350tl ye travel sistem aldım o bile pahalı geldi, hafif olsun bebek içinde rahat etsin yeterli değilmi valla benim bebek arabamda aynı işleri görüyor :)))

12. 25 Ağustos 2010
  13. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :)))) bıze hedıye olarak alındı yoksa benım de 350yı gecmezdi cnm :)))

14. 25 Ağustos 2010
  15. smrozn

smrozn Efsa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim bebek arabamızıda anneannemiz beşiğimizide babannemiz aldı cnm :)) pıerre cardın hadi neysede şu guinny buzz dedikleri arabaya baktımda çok pahalı bence çok gereksiz bi bebek arabasına o kadar para verilmez tabi alan alır diyecek bişeyim yok mesela sırf marka diye chicco alan bir sürü arkadaşım var hiç biride memnun değil

16. 25 Ağustos 2010
  17. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Keske anne babalara sınırsız kredı olsa bebeklerı ıcın :) ne guzel olur ya ne ıstersek ne begenırsek alsak,kımse bısı ıstemese dımı ama ya :)) bızım de besıgımızı babannesı alıcak :) Bız de gracoyu cok begenmıstık.Hatta geldıgınde hayran kaldık,ama tasımasına gelınce cook agır :S Dısarı cıkarken mutlaka bı kısı daha olması gerekıyor yanında.

18. 26 Ağustos 2010
  19. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizim bebek arabamız kraftın.2 hafta önce anneannesi hediye aldı kızıma çok da memnunuz.çok hafif bir kere 8 kilo 4 kademeli sırt ayarı var.kolay katlanabilen rahat bir araba.fiyatıda 280 tl.