bebek arabası secimi 4tekerleklı mı 3 tekerleklı miı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve paylaxsxxixm tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : paylaxsxxixm
  1. paylaxsxxixm

paylaxsxxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben 33haftalık hamıleyım bebegıme bebek arabası almak ıstıyorum ama hala karar veremedım 4tekerleklı mı alsam 3 tekerleklı mı. Kullanan arkadaslar var mı acaba hangısi daha iyı duyduguma göre 3tekerleklılerde denge problemı oluyomus ama 4tekerleklide de yolda dönerken zorluk cekıyosun sızce hangısı ıyı
  2. 11 Ocak 2009
  3. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canim 3 tekerliler kosu falan yapan anneler icin cok uygun oluyor. cunku kullanimi rahatmis. yani dedigin gibi iterken falan ama denge problemini hic duymadim.
    Son düzenleme: 5 Şubat 2009
  4. 12 Ocak 2009
  5. sherry456

sherry456 Guest

ben 4 tekerlekli aldım kraft ın mielle modeli araba çok güzel çok rahat sürülüyor ve rahat dönüyor.ama boşken 11 kilo taşıması falan zor.yani tek başına arabayı alıp bi dolmuşa otobüse binilmiyo.ama arabanın içinde kızım çok rahat ediyor .araba alacağın zaman önemli noktaları belirtleyim.
    mutlaka çift yönlü olmalı
    en az üç kademeli olmalı (hem yatarken hem otururken kullanılıyor)
    kolay katlanabilmeli(kraftın var bi tane tek elle katlanıyo önce onu almıştık ama tek yönlü o da)
    mümkün olduğunca hafif olmalı
  6. 13 Ocak 2009
  7. sece

sece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 tekerlekli aldım jane slalom pro markalı ve yanında hem anakucağı hem oto koltuğu oluyor oda kampanyasıydı biraz pahalı ama ben çok araştırdım şimdilik sadece oyuncak bebek koyup gezdirme şansım oluyo :) inşallah 1 ay sonra kullanmaya başlıcam
    çevremde herkes kraftın 3 tekerleklisini kullanıp çokta memnundu menavra çok iyi denge problemi hiç olmadı ben arkadaşlarımınkini kullandım engebeli arazide çok iyi gidiyor tekerlekler daha yüksek olduğu bebiş hırpalanmıyor
  8. 19 Ocak 2009
  9. nature

nature Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha önce chicconun 3 tekerleklisini almıştım.güzel fakat çok ağırdı,bence önce ağırlığına ve tam yatar pozisyonu olup olmadına bak .bu sefer gene 3 tekerlekli alıcam quinny buzz modeli hem hafif hem de çok tasarım yalnız biraz pahalı,chicconun 4 tekerlekli bir modeli var bence oda çok kullanışlı,hem iki yönlü,hem de hafif.
  10. 20 Ocak 2009
  11. nadideiris

nadideiris Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bir de baston tipi bebek arabası var otobüse falan binerken yada arabanın bagajına rahatca sığıyor ama kullanışlı mı bilmiyorum sizce nasıl?
  12. 20 Ocak 2009
  13. nature

nature Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebek büyüyünce çok kullanışlı fakat çok küçükken kullanılamıyorlar.bebek tam oturamadığı için.büyüyüncede tam yatarlısını bulursan heryerde kolayca kullanabilirsin
  14. 21 Ocak 2009
  15. PirayeHira

PirayeHira Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben chicconun 4 tekerlekli bi modelini aldım hem hafif hemde tekerlekleri çok iyi dönüyo alacağınız arabanın hafif olmasına dikkat edin bence...
  16. 21 Ocak 2009
  17. Libyana

Libyana Turkmenistan'da dostlarla Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar bana su uc tekerlıklıler cok hantal gelıyor,ınanın cok az kullandım ve bır arkadasa hedıye ettım..Kımseye tavsıye etmıyorum cok agır artı gorunus olarak da estetık bulmuyorum,motor gıbıdelikafadulden Basta aldık kullanması kolaydır dıye ama ıııı ııı..
    Sonrasında pıerre cardının arabasını aldık Avrupada Yılın Arabası secıldı zaten bır alt modelı..gamyoncuiremsu Benım gıbı sureklı dısarı cıkan bırı ıcın muthıs bır kurtarıcı oldu..Elınızın altından kayıyor resmen araba kaymak gıbışakkıdı EFOR sarfetmıyorsunuz cok,cok hafıf omuza asılabılıyor,cok da ıyı bır kalıtede...
    SADECE şık gorunuyor dıye aldanmayın derım kızlar,mutlaka kullanıslı olmasına bakın..Şeniz
  18. 22 Ocak 2009
  19. papatyass

papatyass Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla kızlar ben ne zaman bebek arabası baksam (ki 3 tekerleklilere bakıyordum) satıcı 4 tekerlekli tavsiye ediyo. 3 tekerlekliler pahalı olmasına rağmen satıcı 4e yönlendiriyo. alanlar memnun değil diyo hepside. sonraları bana da hantal gelmeye başladı 3lüler. hem de ağır oluyo onlar. doğal olarak da tek taraflı oluyo. (ben çift taraflı istiyorumda) bence en iyisi 4 tekerlekliler ama 4 tekerleğinde de çift tekerlek olsun ona dikkat edin manevrası daha rahat oluyo onların.