bebek arabasi icin tavsiye ltf. pierre cardin kullanan var mi?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve benkibele tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar cok cesidi var ama ozellikle su model diye belirtmedim. enigma diye bir modeli var ben acikcasi cok begendim. kullanan varsa bilgi verebilir mi? yurt disinda yasiyorum ama Tr ye kesin donus yapacaz insallah. Burada bakiyorum benim istediklerim TR de daha uygun fiyat. yani karar veremedim, gelirsem bir daha buraya donmem imkanim da yok almak icin. yani kaldim arada.
    benim onemli birkac ozellik var.
    1- itme sapinin cift yonlu olmasi
    2- geriye dogru full yatmasi
    3- tek alle acilip kapanmasi.
    4- hafif olmasi.

bunalrin hepsi pierre cardin'in enigmasinda var ama iste kullananlar varsa tavsiye verebilirler mi? kendi modelinizden memnunsaniz onu da yazin ama sadece chicco demeyin. 5000 tane modeli var chicco'nun.

2. 4 Nisan 2009
  3. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    canım bende pıercardın 2070 ını aldım ve ıstedıgım gıbı tavsıye ederım kampanyaya gırmıstı hemde uyguna aldım 390 mılyona

4. 4 Nisan 2009
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bendede piere cardın bu modeli var anlattığın tüm özellikler
    ama kullanmadım daha doğrusu ikizarabsı vardı ikizlerimi erkn doğumla kaybedince değiştirdim bu arabyla şimdi tek bekliyorum inşallah sağlıkla gelirde kullanırım
    ama beğendim çok pratik enigma

6. 6 Nisan 2009
  7. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    elele es 910 kullanıyorum ınanılmaz rahat ettım...en onelı ozellıkler var
    tam yatıyorihafıf,çift yon,alt seper,360 derece donen tekerlekler.kolay acılıp kapanma...
    cok tatlı bır rengını kullanıyorum ben fuşya,patlıcan moru arası bişi.cok guzel fıyatıda uzuczz..115 e mı ne almıstım netten
    tavsıye ederım

8. 22 Mayıs 2010
  9. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz enigma 2010 modelini aldık çoooooooooooookkkkk memnunuz. çok hafif tek elle taşıyabiliyorum. bazı arkadaşlar tekerlekleri ayağımıza çarpıyor diyorlar . aslında tekerlekler arası mesafe az olduğu için adımları büyük olan arkadaşların ayağı çarpabilir belki. bizde öyle bir sorun olmadı. tek elle açıp kapatıyorum. apartmanda yaşadığım halde merdivenlerden (apartman dışındaki sokağa inen merdivenler en çok ordan nasıl ineceğim diye korkmuştum ) bir elimde 5 aylık oğlum diğer elimde arabamız (kapalı halde) inebiliyoruz . hemen tek düğmeyle açıyorum. ilk gün biraz acemilikten zorlandık . çünkü çok teferruatlı ama 2. gün hemen alıştık. tavsiye ederim

10. 29 Mayıs 2010
  11. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynısını kullanıyorumm cnm..

ekleyeyim...araba bagajına çok rahat sığıyor
    minübüse binerken çok rahat..çok hafif,,

çift yön çok büyük avantaj

bir de tentes var üstten bebeği kontrol edebiliyoruz

12. 29 Mayıs 2010
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hamileyken yazmıştım yorumumu ama şimdi çok pişmanımmmm hiç kullnışlı değil kaldırımlara çıkmıyor bikere bastırınca koskaca arabyı kaldrıp çıkmak lazım yer kaplıyo bagajda o o kadar sorun değildi ama çocuk birde içinde sıkışıyodu kolları bi tuhaf duruyodu yeni sattım yepyeni arabyı 150 ye verdim kendime chicco lite way aldım çok memnun kaldım keşke ilk bunu alsaydım o kadar para verdik değmez

14. 1 Haziran 2010
  15. pamir

pamir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende pierre cardin kullanıyom tam emin değilim ama sanırım enigma aliminyum ama memnun değilim.çif yön olması tam yatması güzel ama dendiği gibi tek eşlle açılıp kapanmıyo açması çok zor eşim bile zor açıyoo yada biz beceremiyoz.onun dışında tekerlekleri çok büyük ama çok ince eğer yolları düzgün biyerde kullanmayacaksan kullnışsız,çok hafif ama yüksek bi yere çıkarırken arabayı altında kaldırma yeri yok adam akıllı hiç sağlam gözükmüyoo.bide en kötü yanıda şu çocuğun başın kapanan şey var ya gölgelik galiba çok aşağıda yapılmış çocuk oturur pozisyondayken nerdeyse kafasına değiyo anlayacan hiç memnun değilim burda imkan olmadığı için netten aldım.komşumda pierre cerdinin çift yönlü normal arabası var o bile daha güzeelll kullanışlı bide kullananlar kraftın güzel olduğunu söylüyorlarr

16. 5 Haziran 2010
  17. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende chicco ct duo almayı dusunuyorum bıraz hantal gibi mi kullanan varmı acabaaa???

18. 21 Haziran 2011
  19. dunyam09

dunyam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    pierre cardin ps 709 bebek arabası kullanan varmı?
    ben bundan önce pieer cardin ps 650 kullandım çok kötü bir araba bebeğim düşme tehlikesi geçirdi bilginize.