Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Yürüteç, Katı Meyve Sıkacağı vs..tavsiyelerimiz

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve daphneIsLife tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : daphneIsLife
  1. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar,

bebişlerimiz yavaş yavaş büyümeye başladı. neredeyse hepimizin 4.ayı bitti veya bitmek üzere. ek gıdaya geçen arkadaşlarımız var. alışverişler hiç bitmeyecekkk......

şimdiden bazı şeyleri araştırmak ve almak istiyorum. kullandığınız mama sandalyesi, bebek arabası, yürüteç, katı meyve sıkacağı, hoppala, salıncak vs....hangi marka?, memnun musunuz?, değil misiniz?, nereden aldınız?, ne kadara aldınız? yazarsanız sevinirim...

mesela ben macleren marka baston puset aldım. 3.aydan sonra kullanıma uygundu. zaten ilk 3 ay çok kullanmadım. daha sonrası için ufak ve hafif araba ile rahat ederim diye düşündüm. tekrar baston puset almamak için bunu aldım çok da memnunum.

vee mama sandalyesi, katı meyce sıkacağı, yürüteç kesin alıcam...2 ay sonra kullanmaya başlayacağım çünkü. çevrenizden de kullanıp memnun olanlar varsa onları da yazalım. fikir olsun...

2. 28 Aralık 2009
  3. fffiliz

fffiliz cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    slm bende bebek arabası olarak pierre cardin 2010 travel set aldım çok memnunum hafif baston gibi katlanıyor kullanımı kolay dar diyenler oldu ama bence gayet güzel tavsiye ederim. birde mama sandalyesi için erken sanırım ama fiyatı baya uygun bir şey buldum ..

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2010
  4. 29 Aralık 2009
  5. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    assos söylemese hiç girmicektim heralde eylül annelerine

bizede en acil katı meyve sıkacağı lazım ama sanırım mulinex alıcam ablam ve arkadaşı kullanıyolar yaklaşık4 yıldır filan ikiside memnun olduklarını söylüyo
    arabaya gelince ablam pierre cardin aldı şahsen denedim süperrr bi parmakla itersin kaymak gibi gidiyo
    yürüteçe çok karşıyım çocuğu tembelleştirdiğini düşünüyorum annemin kşracısının kızı nerdeyse 1,5n yaşında ama hala yürüteçsiz yürümüyo

zaten oğlum var erkek çocuklari için çok sakıncalı yürüteç o yüzden onu es geçiyorum mama sandalyesi bende almak istiyorum ama daha vaktimiz var burdan önerileri takip edebilirim

6. 30 Aralık 2009
  7. daphneIsLife

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hadi kızlarrr... tecrübeli olan arkadaşlar paylaşıverin tecrübelerinizi...

8. 3 Ocak 2010
  9. nazliozcan

nazliozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben bebişime chicco multuway puset aldım çok memnunum katlaması çok kolay abartı derecede büyükde değil katlandığında oğluşum çok seviyor meyve sıkacağında philips katı meyve sıkacağı aldım 1 tane elmadan bir bardak su çıkarıyor çok memnunum ama daha bebişime vermedim bu hafta meyve suyuna başlayacağım yürüteç konusundaysa çok kararsızım erkek çocuklar için zararlı olduğu söyleniyor ama babasıda mutlaka almak istiyor bakalım kararsız kaldık
    bebiş için bide bebek rendesi aldım meyve püreleri için çok güzel oluyo bebişimde çok seviyor püreleri aaaa bide arkadaşlar unutmadan ben bide özel silikon bir kaşık aldım püreyi yerken metal kaşık dişetlerini ağzını acıtmasın diye gönül rahatlığıyla veriyorum püresini çok severek yiyor opuyorumnanaktan

10. 3 Ocak 2010
  11. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel bir konu, teşekkürler Tubacım

ben bebek arabası olarak bunu aldım, pek kullanmak kısmet olmadı ama çok memenum kaldım, dönüşler muhteşem, detayları için işte link :
    anakucağı olarakda bu aldığım üründen çok memenunum, sesli ve jareketli oyunuyla kızımın ilgisini çekiyor, taşıması, pozisyonu çok güzel ve kullanışlı , buda ilnk:
    katı meyva sıkacağını kızıma kullanmak kısmet olmadı, kendimiz meyva sıkıp içiyoruz
    baya güzel sıkıyor, posası çok çıkıyor [url=
    mama sandalyesine ve yürüteçe zaman var diye henüz almadık
    fikirlerinizi bekliyorum

12. 5 Ocak 2010
  13. daphneIsLife

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim eslemcim :KK66: ne demek arkidişim :)))
    paylaştıgın için sen de sagol tatlım

kızlar mama sandalyesini iyice araştırıp aldım. linkini atıyorum size. bence süper bir ürünmüş. hiç bu kadar tahmin etmemiştim.

14. 5 Ocak 2010
  15. daphneIsLife

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    katı meyve sıkacagı çok onemli benim için. temizligi kolay olmalı. nasıl temizleniyor?

eslemcim senin kullandıgın arzum nasıl temizleniyor kolay mı?

16. 5 Ocak 2010
  17. ((eslem))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimki 4 parçaya bölünüyor
    üst kapak, arkada posa deposu, demir yuvarlak süzgeç kesici, ve onun oturduğu çeşmeli oturağı
    parçaları çok ancak yıkaması pratik
    makinayada atabiliyorsun parçalarını
    çıkardığı meyva suları Cappy meyve suları gibi hafif pütürlü, sırf su değil yani
    sadece kızım için meyva sebzeleri az az günlük sıkacağım için daha küçük bir meyve sıkacağı olsa sanki daha iyi olurdu, kızıma kullanmaya başlayacağım zaman daha iyi anlicam sanırım

18. 5 Ocak 2010
  19. ((eslem))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    güzelmiş , birde yakından incelemek lazım :)