bebek arabası önerirmisiniz lütfen

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve rhodora tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : rhodora
  1. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    slm kızlar, kullandığınız bebek arabalarından bahsedebilirmisiniz biraz?

alıp almamakta kararsızım aslında, heryere arabayla gidiyoruz, ama yürüyüş için lazım dimi? bebekler yürümeye başlayıncada kullanılıyo dimi bebek arabası, bilmiyorum kızlar ondan sordumfisfisfis

hangi marka iyi sizce ve de hafif mi kolay kaldırabiliyormusunuz yalnız başınıza?

çok saolun kızlar öptüm bebişlerinizi

2. 22 Ocak 2009
  3. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende aynı durumdayım geçen yaz ufak olduğundan sorun yaşamadım ama bu yaz çok ihtiyacım olacak. maxi cosinin pusetini ( ayrıca araba koltuğu) almıştım sonra iskeletini alırım diye düşünmüştüm bi baktım çok ağır hem bebek hem araba taşıyamayacağım.şu baston denen arabalardan almak istiyorum. tavsiyelriniz olursa çok sevinirim.

4. 22 Ocak 2009
  5. melis08

melis08 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz chicco nun trio for me setini almıştık. Odamıza sepet almadım, portbebesini ilk 3 ay kendi odamızda kullandım orada yatırdım (sonra odasına yatağına geçirdim), hemde tekerlekli süper oldu. Onu kaldırdım, ana kucağını taktım, ondan da çok memnun kaldım, araba koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Ben kızım içindeyken merdiven indirebiliyorum, asansörden indikten sonra 12 basamak var, biraz ağır tabi ama Allahım koluma güç ver diyip indiriyorum :)
    Bugün ilk defa pusetini taktım yürüyüşe gittik, o da iyi.
    Ama tabi bu saatten sonra setin bir anlamı yok senin için. Bence en önemli şey içinin geniş olması, bizim pusetin içi dar, uzun süre kullanılmaz gibi geldi. Tekerleklerinin 360 derece dönebilmesi çok önemli. Bir de hafifliği, bizimki biraz ağır, ben alıştım ama bariz ağır.

6. 22 Ocak 2009
  7. ezgibo

ezgibo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    biz kraftın kini aldık ben çok ama çok memnunum ondanda alabilirsin biz takım olarak aldık kraft matrix travel sistem

8. 22 Ocak 2009
  9. darkinangel009

darkinangel009 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bizde --chicco travel race-- kullanıyoruz pusetiyle birlikte tavsiye ederim. şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı valla. hem hafif kibar ve kullanışlı. ayrıca katlayınca çok yer bile kaplamıyor. pusetide çok kullanışlı içide bayağı geniş. 2 yaşına kadar oturabilir gerçi ben yurt dışından aldım ama burdakide aynısı. şiddetle tavsiye ederim.... süprizzzzz

10. 22 Ocak 2009
  11. alemci

alemci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz kıraft caution aldık çift taraflı içi geniş tekerlekler 180 derece döner hafif sayılır biz memnunuz oglum 3 yaşınna girecek hala kullanıyoruz ana kucanı almadık biraz agardı biz arabayı hor hullanıyoruz araba hala taşgibi memnunuz tavsiye ederim diişik modellerde var hadi hayırlısı.

12. 22 Ocak 2009
  13. rhodora

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    çok sağolun kızlar, fikir oluyor benim için, gerçekten hiç fikrim yoktu iyi oldu karar vericem bakalım

14. 23 Ocak 2009
  15. abonman

abonman BARIŞ EGE'NİN ANNESİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende graco almıştım ana kucağı ile beraber çok kullanışlı tavsiye edeim.

16. 23 Ocak 2009
  17. rhodora

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    saol abonmancım, onada bi bakayım

18. 24 Ocak 2009
  19. u2rem

u2rem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bizim ki de pierre cardin vip serisi 2020 olması lazım modeli ödüllü bir araba hafiflikse aradığın gerkçekten çok hafif ve çok güzel bir araba tavsiye ederim.