bebek arabası tavsiyeleriniz..

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve jinep tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : jinep
  1. jinep

jinep tontiş kızım benim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim 40 günlük.. havalarda ısınıyo yavaş yavaş.. bebeğimle çıkarız diyorum ama henüz araba almadık..kullananlar ne tür tavsiye edersiniz..çift yönlü olmasını istiyoruz biz..

2. 20 Şubat 2010
  3. nihal58

nihal58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Chicco Trio For Me , 5 aydır kullanıyorum çok memnunum, sürüşü çok rahat ve zevkli. Bebek içindeyken tek başına apartmandan çıkarıyorum parka götürüyorum, hafif bir araba. Tek sorunu var kapatınca arabamızın bagajına sığmıyor, e-bebek'ten bagajınıza deneyerek alabilirsiniz, pişman olmazsınız.

4. 20 Şubat 2010
  5. anestezist

anestezist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aynı durumdayım ,pierre cardin 20xx serisi çok hoş duruyor ama arka tekerleklerin yürürken çarpma durumu varmış bir konuda geçiyordu

6. 20 Şubat 2010
  7. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    joker mağazasında ve loola bide kraftt twisst modeli çokk rahat

8. 21 Şubat 2010
  9. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım biz kraft fox travel sistem aldık çok memnunun

10. 22 Şubat 2010
  11. esmerim21

esmerim21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm maclaran maxi cosi ve concord neo yu tavsiye edrerimm hepsine çok guzel urunlerdir çevremdekiler hep onlardan kullanıyolar ve çok memnunlar o diğer markalardan çok ş,ikayet vardır istersen kendin bak şikayetim.com gir bakabilirsin ordan

12. 22 Şubat 2010
  13. merhem

merhem Kaan Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende  bebek arabası konusunu aylaca araştırdım en sonunda Pierre Cardin 2020 aldım.Çift yönlü ve hafif olması tercih sebebimdi. Tentesi tam kapanıyor ve tekerlerinin hepsi 360 derece dönüyor. Öyle söylenildiği gibide yürürken ayaklarıma çarpmadı.Tek elle açıp tek elle kapatabiliniyor. Ağırlığı 6,5 kg.Aslında daha önce alacaktım ama okuduğum olumsuz yorumlardan çekinmiştim. Şimdilik memnunum.ıstersen sende bi bak.

14. 22 Şubat 2010
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bizimkide maclaren. önceki pierre cardin çift yönlü idi. fakat çift yönlüde bebeği kendiniie dönük kullanırken arabanın manevra kabiliyeti düşük oluyor zaten bir müddet sonra bebeğin hep size bakarak gitmesini tercih etmiyorsunuz bence çift yönden cok rahat katlanıp kolay taşınabilmesi önemli.

16. 23 Şubat 2010
  17. jinep

jinep tontiş kızım benim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pierre cardin TW 308 diye bir model var.2010 modeliymiş.. özellikleri tam istediğim gibi..kullanan ya da bilgisi olan varmı.. birde sadece ön tekerleklerin 360 derece dönüyo olması,dezavantajmı..

18. 24 Şubat 2010
  19. merhem

merhem Kaan Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım söylediğin model çift yönlü ama sadece ön tekerleri 360 derece döndüğü için tavsiye etmiyorum özelikle bebeği kendine doğru çevirdiğinde manevra kabiliyeti çok sınırlı ,kulanırken çok zorlanıyorsun. Bende 2040 modelini alacaktım ama bu yüzden 2020 modelini aldım..