Bebek Arabası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve asliy tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : asliy
  1. asliy

asliy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne marka alacağıma hala karar veremedim. Hürriyetin kelebek ekinde pınar altuğ'un bebeğiyle resimleri var.. İnternet sayfasından bakabilirsiniz. Resimdeki bebek arabasının markasını bilen var mı acaba kızlar??

2. 13 Mart 2009
  3. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım yahu baktım o sayfaya ama bebek arabası goremedım o reımde ben pınaraltugun kucagında bebişi var sadece...ne bılıım krafta bak chıcco ya bak cok gusel modeller var...daha ıı bişi dıosan maxicosinin bebk arabaları cok hos..uzay mekıgı gıbı:)ama baya tuzlu....

4. 13 Mart 2009
  5. sarmasik

sarmasik hayatim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bu modeli cikaramadim ama benzerini ben aldim..quinny ve maxi cosi nin cok güzel ve buna benzer modelleri var..tavsiye ederim..

6. 14 Mart 2009
  7. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde chicco nun ikili setini aldık araba koltuklu olan gayet kullanıslı tavsiye ederim

8. 14 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

bence çok pahalı şeylere gerek yok marka olmasada olur çok bilindik marka olmasada çok sağlam uygun arabalardan seçicem bende tekerlerinin büyük olmasına dikkat edin kızlar birde o çok önemli

10. 14 Mart 2009
  11. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pınar altuğ un kilerden ben de görmüştüm,maxi cosi yada Quinny lerde var böyle modeller,ama fotodaki şekli bebek küçükken kullanılabilir gibi,sonra başka bir parça mı takılıyor acaba,çocuk büyüdükçe öyle havada ,onda nasıl tutacağız,ya da sonradan başka bir aparat mı takılıyor ki?

12. 14 Mart 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut zamanı gelince... Pro Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    çok güzel gerçekten ama pahalıdır yaa çok fazla para vermeyede gerek yok bence kaç sene kullanıcakki sonuçta

14. 18 Mart 2009
  15. sherry456

sherry456 Guest

Orbit Baby

buna bi bak istersen ama 2.500 liralardan falan bahsediliyor.gereksiz bi şekilde pahalı bence.bu paranın 5 te birine çok kaliteli bi araba alabilirsin.ama tercih senin tabiii.

16. 3 Nisan 2009
  17. ixtanbul

ixtanbul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, pınar altuğun bebek arabası peg peregonun skate modeli, ben de o arabayı çok beğeniyorum ama maxi cosi quinny buzz aldım.
    Peg Perego Skate fiyat olarak 1.800 lira civarında, ayrıca oto koltuğu vs. almak gerekli. Benim aldığım quinny buzz lar ise oto koltuğu dahil 1.500 lira civarında..
    ama aklım skatede kalmadı değil hani :1shok:

18. 3 Nisan 2009
  19. canan28

canan28 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ixtanbul bi sorum olacaktı.maxi cosinin bu arabasına bende internetten baktımda çok dik pozisyonda gösteriyor resimlerde, o şekilde sabitmi yoksa ayarlanabiliyor mu?