Bebek Arabası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve nesv tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nesv
  1. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebeğimi arabaya koyup bir iki sefer biyerlere gittim. elleri ayakları hep çırpınıyor. sonrada baslıyor ağlamaya.. kendimi eve zor atıyorum. yollarda ağlayan araba, çok utanıyorum. kucağımda gezdirsem gıkı çıkmıyor hoşuna gidiyor ama arabayı sevmedi. daha 2 aylık belki ilerki günlerde alışır sever diye umut ediyorum... sizin bebeklerinizde böyle şımarıyor mu? :KK46:

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  2. 23 Mayıs 2009
  3. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki bayılıyor gezmeye keyfi yerindeyse sancısı ağrısı yoksa tabii yoksa oda feryat figan ağlıyor

4. 23 Mayıs 2009
  5. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benimki Masallah cok iyiydi arabasiyla arasi ama bugün nazarmi ne degdi hep sicrayip aglamaya basliyordu birden...

6. 23 Mayıs 2009
  7. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    bizimde 2 deneyimimiz oldu birinde içinde mışıl mışıl uyudu ikincide karnı aç olduğundan bas bas bağırdı

8. 25 Mayıs 2009
  9. Renniem

Renniem Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

biz ilk dışarı arabayla çıktığımızda defnede ağladı sonra fark ettik hanfendinin gözüne güneş geliyormuş ondanmış derdi..şimdi arabayla arası iyi iki mızlayıp uyuyor..geziniyor...

sende bikaç kere dene belki ogün bi derdi vardı.. kemer sıkmış olabilir koltuk ayarını beğenmemiş olabilir.... bunların keyfi hiç bitmez... yok herşek ok ama hala ağlıyorsa arabayı bir fakire ver kullanmayacak demekki..

bizim arabamız cillop gibi ama 3,5 sene önce haka kızlarına almış onlarda hiiç binmemişler. şimdi biz keyif yapıyoruz onlatrın yerine...

10. 25 Mayıs 2009
  11. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz gezmeye arabayla hep götürüyoruz karnı toksa altı temizse genelde gezerken uyuyakalıyor bende çok korkuyordum arabaya alışmazsa diye ama rahatız çok şükür

12. 26 Mayıs 2009
  13. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım, arabada ağlayıp ağlamaması tamamen keyfine kalmış... ilk günlerdeki gibi değil ama yine huysuzlandığı oluyor. yarın sabah hava iyi olursa doktoruna gidicez bakalım bu sefer nasıl davranacak...