Bebek bakım çantası ne almalıyım

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve mersinli tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebek bakım çantası almak istiyorum.şöyle şık güzel kullanışlı bişey istiyorum.özellikle kullanıp memnun kalanlar yazsın.ben istanbuldayım nerden alabilirim?

2. 15 Temmuz 2010
  3. bugram

bugram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canın ben samsonite bebek bakım çantasını aldım em çok şık hemde kullanışlı bebeğim büyüdükten sonrada kendim kullanabilirim sadece joker mazalarında var diye biliyorum fiyatı 150 tl

4. 15 Temmuz 2010
  5. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben önce nivea baby nin çantasını kullanıyordum fakat o büyüklükte çanta yetmemeye başladı bir süre sonra, daha doğrusu ek besinlere geçince diyeyim. Zaten içine 4-5 bez, 2 yedek kıyafet, ıslak mendil paketi, küçük emzirme yastığı falan derken zor sıgıyordu. Ek gıdalara geçince mamaları, mama kabı, suyu, termosu derken mümkün değil sığmadı. Ben Nike dan orta boy bir çanta aldım. Nike da çok şık çantalar var. Şimdi onun içine çok rahat sığıyor herşeyimiz. Bebek arabasının arkasına asıyoruz. Tavsiye ederim. Bebekle tam teşekküllü çıkmak gerekiyor her zaman..

6. 21 Temmuz 2010
  7. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Joker Mağazalarından 185,00 TL'ye Beaba isotermik lüks bakım çantası rock'n baby modelinden aldım. Çok fonksiyonlu ve çok kullanışlı, kendim için ekstra çanta almıyorum onu kullanıyorum. Çok fazla gözü var, içinde alt açma örtüsü, emzik çantası ve izotermik biberon mama saklama çantası var. Bebek arabasına da asılabiliyor. Oldukçada büyük içine her şeyi alıyor.

8. 22 Temmuz 2010
  9. pinktomato

pinktomato sebnemindunyasi.blogspot. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    avvio alabilirsin, avcılar e5te narbebe var orada indirimdeydi..bende chicconun bakım çantası var, ben de oradan aldım, içinde chicconun yağı,pişik kremi,pudrası,mendili,sabunu,sanırım bir de şampuanı vardı 50 lira civarıydı bakım çantası hediyesiyle..çok büyük değil ama ilk zamanlar için güzel..kırmızı ve lacivertti çantalar.. çanta hediyeli olarak nivea,bübchen,dalin vs.. setleri de var,netten bakabilirsin,büyük marketlerin çoğunda satılıyor.. daha profesyonel bakım çantalarının fiyatları 150-200tl civarında

10. 22 Temmuz 2010
  11. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
  12. 23 Temmuz 2010
  13. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok sağolun ama hala bulamadım.gittiğim yerlerde hep bu klasik bebek çantalarından var.dediklerinizi bile daha görmedim ya.

14. 24 Temmuz 2010
  15. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Joker maxi toys mağazalarında burada bahsedilen çantalardan var. İnternet sitesinden de inceleyebilirsin.

16. 21 Ocak 2014
  17. s_eczaci

s_eczaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    43
    ben de kararsız kaldım okiedog almak istiyorum ama hangi modeli? kullananlar görüşlerini yazarsa çok iyi olur

18. 22 Ocak 2014
  19. moonlight_10

moonlight_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    oideog benimde çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı geldi.sumolarçok hoş duruyor bence ben bunu aldım.ama yedek bi okideog istiyorum:).http://www.pierrecardinbebekgerecleri.com/urunler.php?k=9&a=102&urun=115