Bebek başının iki hafta önde gitmesi...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meltemsahin tarafından 27 Ekim 2009 başlatılmıştır.

27 Ekim 2009
    Konu Sahibi : meltemsahin
  1. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    meraba arkadaşlar.bugün ultrasona girdik ve dr bebeğin başının iki hafta önde gittiğini söyledi.ama haftasına görede uyumlu.yani sadece başı büyük.dr yapısal olduğunu söyledi.babamız ve dayımız öyle.ama yinede telaşlandım biraz.bu durumda olan var mı acaba.ayrıca birazda tombikmiş.26. haftadayız ve 1.100 kilosu.dr um normal dedi ama bu durumda olanlar var mı merak ettimm...

2. 27 Ekim 2009
  3. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm mrb nasılsın görüşmeyeli demek hamiles,n tebrik ederim.benim bebeğimde 2.5 aylık oldu.benimde hamileyken başı hep önde gidiyodu yapısalmış.doğduktan sonra normaldi baş ölçüleri bi sorun yok yaniii
    hangi hastaneye hangi doktora gidiyosun ?

4. 27 Ekim 2009
  5. meltemsahin

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    mrba canım.iyiyim sen nasılsın.evet hamileyim.maşallah bebişin büyümüş bile:)erkekti dimi oda.benimkiside erkek.doğduktan sonra başı normalmiydi yani.değişiyo mu gittikçe.peki sen normal doğummu yaptın.başı büyük olunca takip edicez dedi dr.ona göre doğum şekli belli olcak. ben jişmere racep beye gidiyorum canım.

6. 27 Ekim 2009
  7. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sezeryan oldum cnm ilk doğumumda sezeryandı çünkü.buda erkek :)) doğduğunda baş ölçüleri normaldi korkma cnm.ultrasondaki ölçümler tam kesin olmuyo.mesela ben 37 haftalık doğum yaptım suyum sınırdaydı bide bebek gelişmiyodu kilosunu 2.700 diyodu doktor 2.980 doğdu:)) doğdğunda normaldi herşey çok şükür içini ferah tut.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu

8. 27 Ekim 2009
  9. meltemsahin

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    anladım canım.sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.dediğin gibi ölçüler yanıolabiliyo...

10. 28 Ekim 2009
  11. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu eger aılenden bırınde varsa ; olması yüksel: Benım arkadasında ve esınınde kafa yapısı büyüktü: Suan cocuklarınında bası büyük ama bu anormal sekılde degıl: Sadece dıgerlerıne göre bırazdaha büyük: Yanı hastalık felan gıbı düsünme1

12. 28 Ekim 2009
  13. ozyil

ozyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım, benim kızımın da kafası biraz büyükmüş,ama dr korkulacak bişey yok birçok bebeğin kafası genetik olarak büyük olabilir dedi..yani bizimkilerin kafası normal ölçülere göre biraz büyük,normal dışı değil..doğal bişey yani korkmana gerek yok..

14. 29 Ekim 2009
  15. meltemsahin

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim canım.sanırım babasına çekti:) sağlıklı olsunda.korkum o...

16. 29 Ekim 2009
  17. meltemsahin

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim canım.benim drumda normal dedi.biraz yapılı bi bebek olcak dedi.ama annelik işte:) inşallah normal doğum yapabiliriz ama zor sanırım.hayırlısı olsun inşallah...

18. 29 Ekim 2009
  19. tavuskusu77

tavuskusu77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebim oğluşumunb da kafası iki hafta önden gidiyormuş. Hep normal doğum istiyordum ama doktor böyle giderse sezaryen yapmak zorunda kalırız dedi. Yine de başka bir doktorun daha görüşünü alacağım