Bebek beşiği

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve LAVXIXNYA4134 tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : LAVXIXNYA4134
  1. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR BEBEĞİME BU HAFTA SONU BEŞİK ALMAYI PLANLIYORUZ AMA BEN HALA SEPET YADA PARK YATAK MI ALSAM KARAR VEREMEDİM SEPETLER EN FAZLA 7-8 AY KULLANILIYOR PARK YATAK DAHA UZUN SÜREKULANILIYOR AMA PARK YATAKLARLA İLGİLİ DE SON ZAMANLARDA İİ ŞEYLER DUYMADIM BANA ÖNERİ DE BULUNUNsositososito SİZCE HANGİSİNİ ALSAMCADIARZU

2. 3 Eylül 2008
  3. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba sepet almanı hiç tavsiye etmem kullanışlı değil
    park yatağa gelince oğlum 2 yaşında hala park yatakta yatıyor
    ama boyu uzadıkca artık park yatağa sığmamaya başladı.rahat yatamıyor
    çok kullanışlı olduğu söylenemez park yatağında
    en fazla 2 yaşına kadar yatabiliyor
    ahşap karyolalar var beşik şeklinde ama o beşiği tek kişilik karyolada yapabiliyorsun öle özelliği var
    adı da büyüyen karyola onu almadığıma çok pişman oldum.
    şimdi bende kara kara düşünüyorum ne yapsam diye oğlum rahat değil artık park yatakta
    geçen hafta sonu genç odası baktım ama çocuklara hitap ediyor
    tek kişilik yataktan oluşuyor takım halinde onu almaya karar verdim hafta ya eşimle bakıcaz
    bi dahada yer,yatak sorunumuz kalmayacak.artık ona eeeepeeeyyyceeee bi gidera.s.​

4. 3 Eylül 2008
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    sana tavsiyem ileriki yaşlarında da kullanabileceğin kullanışlı bir yatak alman
    yoksa ben gibi zırt pırt yatak değiştirirsin.dediğim gibi büyüyen yataklar çok kullanışlı
    arkadaşlarım kullanıyor inanılmaz rahat ve güvenli

6. 3 Eylül 2008
  7. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sepetleri bende tavsiye etmem.arkadaşın kızı daha 3aylık dönerken düşmüş içinden.bence mobilya tarzı bir beşik alman daha iyi olur.ben mecburen ikiz oldukları için park yatak aldım.bir süre idare etsin diye.ayrıyeten mobilya beşiğimde var..iki ayrı odaya kuracağım ikisinide..

8. 3 Eylül 2008
  9. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar yatak odam çok dar ancak bi sepetin siğacaği kadar büyüyüen karyolalari eltim kullandi hiç memnun değil ne yapicam bakalim

10. 3 Eylül 2008
  11. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim bebeğime de ananesi bir oda takımı alacak büyüyen karyola, şifoniyer vs... Yalnız doğar doğmaz orada yatabileceğini sanmıyorum en azından nisana kadar benim yanımda yatsa iyi olacak o sebeplede mecburen bir beşik alacağım. Ben de bu konuda kararsız kaldım hatta beşik yerine ana kucağı alsam 5-6 ay idare edermi diyede düşünmüyor değilim. Çok şık ana kucakları var çok fonksiyonlu onlardan. Beşik mi iyi olur ana kucağı mı karar verebilmiş değilim:çok üzgünüm:

12. 3 Eylül 2008
  13. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben de henüz kızımın yatağını almadım, ama büyüyebilen karyolalardan almayı düşünüyorum.Henüz gidip de bakmadım, internetten araştırıyorum ama elle tutulur bişey bulamadım.Alan var mı?İstanbul'da nerelerden bakıyorsunuz?

14. 3 Eylül 2008
  15. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar büyüyebilen karyolalar iyi hoş ta, yatak odasına sığmaz ayrıca taşınması zor. ben park yatak düşünüyorum ilk etapta. Büyüyebilen karyolada da çocuk çok uzun süre yatamaz bence dar gelmeye başlar benim fikrim bu. Zaten onu da büyüteceksin aslında çocuk yatağı alsak daha iyi olur galiba ??

16. 3 Eylül 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben sallanır karyola aldım.Kuzenimin oğlu 4 yaşını bitirdi hala yatabiliyor dedi.

Başka bir arkadaşımda büyüyen karyola almış,şimdi kızı 4 ü bitirdi,onlarda beşik özelliğinden genç yatağı özelliğine geçmişler.Çok memnundu tavsiye etti.

Bende büyüyen düşünüyordum ama tek kişilik genç odası yatağım olduğundan vazgeçtim.

Beyazmelek bence minik beşikler var onlardan al.180 ytl gibi bi fiyatları var sanırım.

18. 3 Eylül 2008
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Büyüen yatak il atapta beşik,sonra ise genç yatağı oluyor.
    Yalnız bunların korsanını çıkarmışlar miniminnacık.Onlardan almayın.Bebek düşer parmaklıkları alçak.