bebek beslenmesi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve dadi tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

8 Aralık 2007
    Konu Sahibi : dadi
  1. dadi

dadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.engin bilgilerinize ihtiyacım var benim 8 aylık bebegim var.standart beslenme tablosunu uyguluyorum kahvaltı,elma püresi,çorba,yoğurt,muhallebi bunları çok güzel yiyor ama bana az yemiş gibi geliyor sizler bebeklerinize nasıl bir beslenme tablosu uyguluıyorsunuz cevaplarsanız çok sevinirim.ii günler..........

2. 9 Aralık 2007
  3. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadasim,benim kizim 22aylik,ve 2ayindan beri kusup duruyordu acikmazdi,bilmem yazimi okudunmu,oyuzden bu beslenme konusunda okumadigim gidip bakmadigim yer kalmadi,sana ilk tavsiyem demissinki bana az yemis gibi geliyor bunu ilk once dusunme bazi annelerde bu inan psikolojik,ama kizin zaten sevp yiyor,altinida yeterince islatiyorsa sorun yok,8aylik yazmissin senin yerinde olsam ne kendine pisiriyorsam purele ver hic cekinme sorun olmaz sadece aci seyler verme,tabloda inan ihtiyacin olmaz,ne zaman acikirsa normal 8aylik bir bebek 5 ogun yemeli .bebegin nezaman acikirsa isterse ver,sende rahat ol .icinden gelerek hareket et dedigim gibi tablo ne yemeli dusunme ne pisiriyorsan ver,pürele zaten kisa zamanda eline kati seylerde verki alissin,sevgilerimle canim

4. 10 Aralık 2007
  5. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Konuyu taşıyorum ....

6. 11 Aralık 2007
  7. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    nasil yani,[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8. 11 Aralık 2007
  9. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    slm benımde 2 aylık kızım var sutum yetmıyor ve ek olarak doktorum mama verdı ama doyurmuyor oda ac kalıo bu sefer ne yapa bılırım

10. 24 Ocak 2008
  11. bilgeyxuxce

bilgeyxuxce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili dadi bebeğini en yakın sağlık kurumunua götür sağlık muayenesini yapsinlar kilosu boyu ayına uygunsa sorun yoktur çok fazla yemesi zaten zararlı olacaktır