bebek bezi

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve semiha tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

14 Aralık 2007
    Konu Sahibi : semiha
  1. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebeklerinize hangi bezi kullanıyor hangi mamayı yediriyorsunuz öğrenmek istedim kullanıpta memnun kalmadığınız ürünleride belirtirmisiniz

2. 14 Aralık 2007
  3. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    güle güle büyüt cnm bebeğini, ben primayı hiç beğenmedim, evy baby çok kötü, huggies ve babystar güzel

4. 14 Aralık 2007
  5. DreamLover

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Sütün Yetmiyomu Canim, Mamami Veriyosun?
    Ben Sadece Emziriyorum, 4 Ay Bitene Kadar Mama Vermeyi Düşünmüyorum

6. 15 Aralık 2007
  7. YAREM

YAREM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten prımayı begenmedın mı. tabı degıskenlık gosterbılır ama kızım ıkı yasında hep prıma kullandım. cok memnunum. bırde bez degısıklıgı yapmayın kızlar hemen pısık oluyorlar. babystar bence cok kotuydu pısık oldu hemen kızım. ben kızımı 18. aya kadar emzırdım goguslerımın ucu kopmak uzereydı. sakır sakır kanıyordu bıraktımak zorunda kaldım senağlamasenağlamacok uzuldum daha emzrmek ıstıyordum cunku. neden mı cok sevıyordum emzırmeyı belkı bır daha cocuk dusunmeyebılırım. bır daha o duyguyu tadamam dıye. kac gun agladım emzırmeyı bırakınca onunla beraber. bu arada hala unutmus degıl gıyınırken gorunce hemen kosup opuyor bebegım benım. bebeklerınızı saglıkla buyutun ınsallah:nazar::nazar:

8. 15 Aralık 2007
  9. nehirce

nehirce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    prima kullanıyoruz çok da memnunum.mama olarak ülkerin mamaları hiç güzel değil.milupanın üzerine yok.her çeşidini severek yiyor.kavanoz mamaları hariç

10. 15 Aralık 2007
  11. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Kızım şu an 1 yaşında hala emziriyorum ama yemek çeşitlerinin çoğundan yiyor çok şükür. hiç hazır mama vermedim. 4 aylık olduktan sonra meyve suyu, püresi, 6 aylık olduğunda yoğurt, sebze çorbası, muhallebi, kahvaltı derken herşeyden yemeye başladı artık:nazar: Emdiği kadar emzirmeyi düşünüyorum, İlk iki çocuğum 2 şer ay emdiler içimde ukte kalmıştı valla acısını çıkarcam:dance:

Bez olarak Molfix dynamic baby kullanıyorum çok memnunum.

12. 15 Aralık 2007
  13. DreamLover

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Sadece ben değil primayı beğenmeyen o kadar çok kişi var ki canım, tabi bebekten bebeğe değişiyor.

14. 19 Aralık 2007
  15. serbay

serbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum 20 aylık.doğumundan bu yana prima kullandım.hala kullanıyoruz.

16. 19 Aralık 2007
  17. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam canim benim kizim 6 aylik. primayi hic degistirmedim. cok da memnunum. mama olarak turkiyede 3 ay milupa comformil 1 verdim(gazli oldugu icin)burda milupa olmadigi icin similac yediriyorum. onun disinda sebze corbasin yogurt meyve suyu meyve puresi bunlari veriyorum hepsini evde kendim yapiyorum.

birde kizlar bakin bu cok onemliymis 6 aydan sonra hergun kahvaltiyla beraber 1 caykasigi ezdiginiz cevizi verin bebislere. zeka gelisimi icin.

18. 22 Aralık 2007
  19. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sütüm yetmiyor emzirmekle birlikte mama veriyorum bezlerden prima mamalardan milupa aptamil kullanıyorum verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkürler hepimiizn bebekleri sağlıcakla büyür inşallah