bebek bezi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve duyalp tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : duyalp
  1. duyalp

duyalp Guest

yeni doğum yapanlar ve tecrubeli anneler,
    hepinize bi sorum var..doğumuma 6 hafta var..yavaş yavaş bebek bezi depoluyorum ama ınternetteki araştırmam sonucu herkes farklı bezler oneriyor..genelde anneler primanın hep sızdırdığını ve buyuklerının acaıp kötü koktuğundan yakınıyorlar,ve genelde molfix,baby star,evy baby beğenilenler arasında.. sizler hangi bezlerden memnunsunuz..bende ona gore depolama yapıcam..yardımcı olursanız sevinirim:1rolleyes:

2. 6 Mart 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben primanın yenı dogan 2 numarasını kullanıyorum ve sızdırmıyo yenı duydum senden tatlicadiarzu
    ve cok guzel krem kokuyo ole kotude kokmuyo ama buyuklerının nasıl koktugunu bılmıyorum yanı sımdılık memnunum

4. 6 Mart 2008
  5. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende prima kullanıyorum, bez zamanında değişirse sızdırma olacağını sanmıyorum. Sonuçta doldukça emiş azalacak ve sızdıracak. Prima yenidoğandan mutlaka al derdim, yenidoğanlar için gözenekleri büyük kakayı hemen emip, pişiği engelliyor.

6. 6 Mart 2008
  7. duyalp

duyalp Guest

kızlar zaten bı taraftan araştırıyorum,prima 3 numaradan ıtıbaren sızdırıyor ve kokuyor dıyor genelde anneler,tabi bide prima alışınca bebek diğer bezlerde pişik yapıyor dıyorlar zor bı durum yanı,

8. 6 Mart 2008
  9. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de pirima kullanıyorum yenidoğanı 2 numara kullanıyorum çok güzel kokuyor ve hiç pişik olmadı, şimdilik memnunum ama bi ara cildinde döküntü yaptı sonra alıştı. arkadaşım huggeys (doğru mu yazdım bilmiyorum ama:) ) tavsiye etti ama ben daha denemedim, bence kendin kullandıkça daha iyi anlarsın. herkese göre değişiyor sanırım. sevgiler...

10. 6 Mart 2008
  11. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben ılk baslarda prıma kullandım hep sızdırdı sonra canbebe yı denedım çok memnun kaldım:1rolleyes:

12. 6 Mart 2008
  13. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ılk baslarda prıma yenıdoganla basladık canım sonra 2 numarayı epey kullandık en son molfıx aldım o da ıyı pısık sorunu oldu bızde ama bezle alakalı degıl cok sık degıstırmeme ragmen oldu bazı bebeklerın tenı cok hassas oluyormus bence onunla alakalı ıslak mendıl kullanmayıp mumkunse herseferde yıkamanı onerırım yada ıslak pamukla temızlemenı bez olarak prıma ve molfıx ıkısıde ıyı bence

14. 7 Mart 2008
  15. duyalp

duyalp Guest

teşekkurler kızlar cevaplarınız için bende hepsınden bırer tane alıyorum artık hangısınden memnun kalırsam devam edıcem sanırım

16. 7 Mart 2008
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım bence bez stoklamaya gerek yok,hersey elimizin altında nasıl olsa,bittikçe gider alırız,ben sadece kampanya oldukça prima aldım...

18. 7 Mart 2008
  19. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    eloınızın altında kızlar ama tecrubelı olarak tavsıye herseyden once bez stok yapın cunku en cok bez gıdıyo su gıbıı:)))