Bebek Bezi

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Ms.Eda tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

9 Mart 2008
    Konu Sahibi : Ms.Eda
  1. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bugün alış-verişe çıktık ve kızıma bez aldım. Prima 2 numara kullanıyorduk fakat bir paket (en büyüğünden) epey zaman kullanılıyor. Bir 2 numara daha bitiremeyiz diye 3 numaray baktım 4-9 kilo diyordu, bende aldım. 2 numaradan biraz daha var bitince 3 e bakacağım, sizler kaç numara kullanıyorsunuz, hıı kızım sanırım 5 kg falandır.

2. 9 Mart 2008
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Edacım biz de yeni 3 numaraya geçtik daha iyi oldu bizim kızı evde tarttık 5700 çıktı bakalım yarın doktor teyzesine gideceğiz orada kaç çıkacak
    Bir de sana birşey soracağım kanguru ben de almak istiyorum sen hangi marka aldın ve memnunmusun?

4. 10 Mart 2008
  5. handekilinc

handekilinc Guest

kızlar bende doğumdan beri 2 numara kullanıyordum..daha sonra sızdırmaya başladı kilosuda 5 olunca 3 numaraya geçtik.şimdi rahatız..
    bende almak istiyorum kullananlar var ise hangi marka kullanıyorsunuz?

6. 10 Mart 2008
  7. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hande ben daha 3'e geçiyorum onun için birşey diyemeyeceğim. Belki değişik marka kullananlar varsa onlar fikir verebilir.

Şükran benim kanguru chicco'nun. Gayet memnunuz, gerçi kış bebeği için ne kadar gerekli tartışılır zaten pek çıkmıyoruz. Bizim kangurumuzu babamız kendisi için araştırıp aldı, e-bebeğe,chicco'ya ve mothercare baktık. Bunu beğendi aldık. Arabamız, anakucağımız, park yatağımızda chicco hepsinden memnunum.

8. 11 Mart 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım bizde üce geciyoruz 2 bacaklarını sıkmaya başladı

10. 11 Mart 2008
  11. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Neden eşinize "babamız" diyorsunuz çok dikkatimi çekti...O sizin eşiniz bebeğinizin de babası...

12. 11 Mart 2008
  13. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bilmem özellikle dikkat etmedim, evimizde gelişen konuşma tarzından dolayı olsa gerek (daha yeni anne baba olduk ve bu söylem bana sevimli geliyor). Bence bir sakıncası yok, ayrıca çok önem vermem siz neden bu kadar önemsediniz ? Eşim, kocam, sevgilim, kızımın babası bunların hiç önemi yok o benim sevdiğim adam önemli olan bu.

14. 11 Mart 2008
  15. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bende hamileyim ve "babamız" kelimesini çok kullanırım.çokta hoşuma gider.elbette onun eşimiz olduğunun bizde farkındayız :) ama yeri geldiği zaman birbirimizin herşeyi oluyoruz sonuçta.oda bazen "annemiz nasılmış" der mesela :)

16. 11 Mart 2008
  17. Ms.Eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İşte bu kadar yalın, kurcalanmayacak, mana aranmayacak kadar sıcak ve basit bir cevap. Bende katılıyor ve teşekkür ediyorum.

18. 11 Mart 2008
  19. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Babamız bence de çok hoş bir kelime size katılıyorum arkadaşlar onlar hem çocuklarımızın hem de yeri geldiğinde bizlerin babası:))))