Bebek çamaşırlarındaki demir lekesi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve hiram06 tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bunu çıkartmanın yolu yokmu en güzel elbiselerimiz bile mahvoldu sarı bir leke var hepsinde ve çıkmıyor siz neler deniyorsunuz yazarsanız sevinirim

2. 10 Temmuz 2010
  3. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    ariel leke çıkarıcıyı denedin mi...

4. 10 Temmuz 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ayben çamaşır suyunada bastım ferro sanol lekesini çıkarmadı bembeyaz hırkasını giyemedi yavrum hiç

6. 10 Temmuz 2010
  7. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bıktım bu demirden yaaa..içiriyorum bizimki 4.5 aylık ben arkamı dönünce ağzından çıkarıp heryeri batırıyo....yutmuyoo

8. 11 Temmuz 2010
  9. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynen ne kadar önlükde koysam kusunca yine aynı leke kalıyor ariel dahil herşeyi denedim çıkmıyor bir türlü bütün elbiselerinde aynı leke var yıkıyorum tertemiz bi bakıyorum sapsarı leke duruyor off offf 1 yılda kullanacakmış ferro sanolu

10. 27 Temmuz 2010
  11. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı dert bende de var arkadaşlar.. Ay deliricem yaaa.. Bebişimin resmen temiz body si kalmadı.. Kalmadı.. Bir yolunu bulan varsa hemen denicem.
    Sevgiler..

12. 28 Temmuz 2010
  13. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anwayin toz beyazlatıcısı var renklilerede de kullanılıyor onla geçiyor diyorlar kullananlar benin kız geçen sene dökmüştü denemediğim şey kaladı çıkmıyor.toz beyazlatcıda çıkarmadı eski leke olduğu için olabilir.ama tüm geçiremediğim lekleri çıkardı denemekte fayda var..

14. 29 Temmuz 2010
  15. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende amay spreyi war yıkama öncesi olan..o çıkartırmı ki?

16. 30 Temmuz 2010
  17. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    ay zaten iğrenç bişey yaa..hiç baktınız mı tadına..işkence sanki çocuklara..daha sevimli bir tad olamazmıydı acaba..resmen paslı çivi..nasıl yutsun yavrular..

18. 3 Mart 2011
  19. insupinar

insupinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben otellerde kat hizmetleri müdürü -housekeeper olarak çalışmaktayım.otellerde tekstillerimiz sık yıkandığı için çok pas lekesi oluyor. tabii benim söyleyeceğim ürünler profesyonel endüstriyel temizlik malzemesi ama zaten 1 lt.satılan yer bulursanız lever firmasının spotless-pas çözücü,henkel firmasınında stain -x A ...bu ikiside sadece çamaşırlardaki pas lekeleri için üretilmiş özel ürünlerdir.nasıl kullanacaksınız?? çamaşırı yıkayıp kuruttuktan sonra tekrar söylüyorum kuru temiz çamaşırın üstüne pas lekeli yerlere azıcık döküyorsunuz lekenin üstünü kapatacak kadar.sonra kurumasını bekliyorsunuz.bu kadar.....sonra isterseniz tekrar yıkayın.biz otellerde tekrar yıkamıyoruz...o kururken, buharlaşırken pasıda alıp uçuruyo : )))ha bu arada renklilerin bir köşesinde önce deneme yaparsanız iyi olur.bazen renkleri değiştirebiliyor.ama beyazlarda sorun yok...renklileri tekrar yıkayın bence ürün kuruduktan sonra....sevgiler........