bebek çantası

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve darkolive tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : darkolive
  1. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kk nın şık şıkırdım hanımlarızemuszemus tatlı bebeklerinizin eşyalarını hangi çantalarda taşıyorsunuz? paylaşalım ben standart bez bebek çantalarını hiç sevmediğim için :umursamaz:kendime bu çantayı aldım çok da memnunum aradığımı çok rahat buluyorum ve çok da şık duruyor 5 aylık bebeğim var:ecrin_bebek: hem kendi kişisel cüzdan telefon parfüm ruj filan koyuyorum hemde bebeğin yiyeceği elmadan cam rendeden biberondan tutun herşeyini koyuyorumsırnaşık şey kıyafetlerini hemde normal bebek çantası boyutunda dik durduğu için istiflemek ve bulmak daha kolay oluyor :eek:

ne alıcam diye düşünen anne adaylarına bir seçenek olur belki...delikafaduldendelikafadulden sağlıklı günler diliyorumhihoyyyt

Son düzenleme: 13 Kasım 2009
  2. 13 Kasım 2009
  3. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bende bu çantadan almayı düşünüyorum.bunların iki boyu var büyük boyunu mu aldın acaba

4. 13 Kasım 2009
  5. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    darkolive arkadaşım çantana bayıldım bende klasık bebek çantalarını sevmıyorum nerden aldın kaça aldın yazarsan çok sevinirim acil cevap beklıyorum sanırım benım yasadıgım yerde bundan bulamam ...arastırmaya baslamam lazım...

6. 13 Kasım 2009
  7. darkolive

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben izmirde oturuyorum ama bunu mersine kayınvalideme gitmiştim ordaki yeni koza diye bir mağaza varsositososito YKM gibi ordan aldım turkcell indirimi filan vardı dıttıt dırırt dıt varya :) 55tl ye geldi ama daha uygunları var mağazalarda inanılmaz rahat bir çanta eliniz dolu olsa bile kenarından tutmaya gerek kalmadan fermuarı da açıyorsunuz içinde aradığınızıda bulabiliyorsunuz ben genelde kucağımda bebikle açıyorum bi siyah tül dantelim vardı elimde onu da sapının kenarına taktım havasını değiştirdi yani benim çok hoşuma gidiyor çantam çok severek kullanıyorum yani:lepi: tavsiye ederim herkese izmirde de var bu çantalardan...sağlıklı ve şık kalın bayanlar :) ha benimki orta boy sanırım bi büyüğü var bende onu 2-3 gün bi yerde yatılı kalıcaksak orda kullanıyorum onun fotosunu da koyayım o da çok güzel :))sositososito

8. 13 Kasım 2009
  9. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım cevabın için teşekkurler markası varmı çantanın loıse vıtton modeline benziyor da...fiyatıda uygunmus ..dandık bebek çantaları 70 80 tl...

10. 13 Kasım 2009
  11. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    avvio sanırım markası...

12. 13 Kasım 2009
  13. darkolive

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    diğer kullandığım büyük çantamda bu küçük seyehatlerde çok yardımcı oluyor tavsiye ederim...

14. 13 Kasım 2009
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    skip hop marka aldım
    diğerleri çok kaba geldi bana

16. 14 Kasım 2009
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ya cok guzel ama elde tasımak zor gıbı bıde bebek var..........omuza atılıyomu sapı kısa duruyo...........benım cok buyuk torba tarzı olanlardan almam gerek bende sevmem o normal usul cantaları bunlar guzel ama bana yetmez kı...............üç tanenın nesı gırer buna.............

18. 14 Kasım 2009
  19. darkolive

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    uzun sapları da var şekerim üç bebeğin mi varakannehir o zaman senin valizle dolaşman lazım :d işin zor vallaha allah kolaylık versin benim önerim tek bebekliler için çoğullar hakkında deneyimim yok :) zaten çanta omzumda bebek kucağımda hayatta bi yere gitmem ya arabasını alırım yada arabayla giderim insanın canı çıkar ya kolay değil alışverişe filan kangurusunu veya arabasını tercih ediyorum ben :KK46: