bebek çantası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve beyz@ tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadslar bebek cantalarınızı nerden ve nasıl bir model aldınız farklı modern bişey almak istıyorum oldugum sehır kucuk bıyer bulamadım internette cok guzel modeller var ama nekadar guvenilir bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

2. 1 Şubat 2010
  3. ulkeryildizi

ulkeryildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben bebek çantası almadım onun yerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle bol gözlü kocaman siyah bir çanta aldım. Malum şimdi büyük çanta moda, bulmakta hiç zorlanmadım. Ayrıca bebek çantalarının ucuzları çok dandik. ıyileri de 100 TL civarında ve ağır. Aman hafif olmasına da dikkat et. Zaten eşyalar çok ağırlık yapıyor...

4. 2 Şubat 2010
  5. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de henüz almadım ama.. spor sırt çantaları acaip rahat oluyomuş.. yeni doum yapan arkadaşlarım öle tavsiye etti.. reebook marka bir tane pembe çanta beğendim ve fiyatı 35 tl ydi.. onu alıcam ben..
    sevgler..

6. 8 Şubat 2010
  7. manolya1

manolya1 Guest

Bebek cantası Şuanda hemen alma cÜnkÜ 2010 modeller cıkacak ve pıerrecardının anne bebek cantalarıvar cok gÜzel ve genıŞ nette bulabılır sın sıze tavsıyem
    ayhancocuk ga bakmanız nette yakında 2010 modellerı cıkacak ben beklıyorum cunkÜ

8. 9 Şubat 2010
  9. erkflz

erkflz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben loocks diye bir markanın bebek çantasını 48 tlye almayı düşünüyorum.
    Aslında bir çok büyük çantada bu işi görecektir ama bir tane alıyım istiyorum herşeye rağmen.