Bebek cinsiyeti için yeni duydum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cnvr tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : cnvr
  1. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar, istediğiniz cinsiyette bebek sahibi olabilmek için bir yöntem varmış. Duyduğum şey şu: Her 4 yılda bir insanların kanı yenileniyormuş. Hamile kalınan dönemde eşlerden hangisinin kanı taze ise çocuğun cinsiyeti ondan oluyormuş. Önce inanasım gelmedi. Hesapladım benim 3 çocuk, ölü doğumum, ben ve kardeşimin doğumları doğru çıktı. Bunu daha önce duyanınız ayrıntılı bileniniz var mı?

menekse5858 bunu beğendi.
  2. 15 Ağustos 2007
  3. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama nasil olur???simdi diyelim her dört yilda diyelim ben yirmi yasindayim esimde 24 veya 28 simdi ikimizinde kani yenilenmis olmuyormu???:uhm:

4. 15 Ağustos 2007
  5. :Roflol::Roflol::Roflol:Allah senide güldürsün emi koptum vallahi:Roflol:eek:kuyunca aklıma şu geldi ;hani üçüncü bir cinsiyet olarak dolaşanlar varya onlar bu zamanlaramı denk geldiler acaba:uhm::Roflol::Roflol:asrın tıp buluşu ödülünü bana verirlermiki bu yorumdan sonra:Roflol::Roflol:

6. 15 Ağustos 2007
  7. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kanımca ibiş oluyo

8. 15 Ağustos 2007
  9. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 28 yaşındayım normalde kanımın taze olması lazım değilmi. ama benim bebeğim erkek.Yani bende tutmadı. Ama aslında pek de mantıklı gelmedi bu tespit.

10. 15 Ağustos 2007
  11. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar kanın4 yılda bir yenilendiğini doğru varsayarsak, yenilenmenin başlangıcının ilk yılı hangi tarih olacak acaba? Bu varsayım bana pek inandırıcı gelmedi, Ayette bile vardı yanlış hatırlamıyosam, ' Allah dilediğine kız, dilediğine erkek evlat verir' diye.

12. 15 Ağustos 2007
  13. sekinci

sekinci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    çok ilginç bir varsayım olmuş
    yani her 4 yılda bir kanın yenilenmesi dogru bile olsa tarihi nerden bilecegiz
    hangi yıldan başlayacagız

14. 15 Ağustos 2007
  15. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet yuzde yuz dogruuu,ben yegenime yapmistim,ultrasona falanda baktirmadilar o zaman,ama dogmadan 1 ay once ismini bile koymustum,herkes guldu ama benim dedigim cikti ve yegenim erkek oldu,yanliz su an tam olarak nasil yapilacagini hatirlamiyorum,biraz karmasik bir islem ve dogum tarihlerinin gunu gunune gogru olmasi gerekiyor,islemi dogru yaptiginizda tamamen dogru cikiyor.

16. 15 Ağustos 2007
  17. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    En son kimin kani temizlenmisse o cinsiyette oluyor cocuk,bu islemin genc veya yasli olmakla hic ilgisi yok ayrica,cunki insanlarin kanlari olene kadar her 4 yilda bir yenileniyor.

18. 15 Ağustos 2007
  19. SENACE

SENACE Guest

BENCE ORTAYA ATILMIŞ ASILSIZ BiR LAF...
    SİZiNKiNDE DE TUTMASI TESADÜF OLMUŞ...