Bebek Cinsiyeti Tahminleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SeADeniz tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : SeADeniz
  1. SeADeniz

SeADeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hamile olupta bebeğinin cinsiyetini merak etmeyen varmıdır?Acaba kızmı,erkekmi???diye aklından geçirmeyen???Bebeğiyle ilgili hayallere dalmışken acaba kızımmı diyeceğim,oğlummu??diye kim düşünmezki?

Bu hep böyledir.....Cinsiyeti öğrenmenin en iyi yolu doğurmak olsada:)))Bence biraz eğlenmenin hiç mahsuru yok.....:))Tabiki herkesinde benimde ilk dileğim herzaman,hayırlı ve sağlıklı evlatlar olması...Ama merak etmedende durulmuyor:)))şutarafagitti Bebek hareketleri sağ tarafta hissedilirse bebeğin erkek,sol tarafta hissedilirse bebeğin kız olacağına işaret edermiş... Bunun Gıbı Sızınde bıldıklerınız var sa paylasabılırmısınız :):dance::teytey:

2. 28 Mart 2008
  3. gulan06

gulan06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende ikizlşerime hamileyim tedaviyle oldu benim ve benim yumurtalarım sağ taraftaydı.........
    bebeklerimin ikiside altlı üstlü sol taraftalar başından beri............bu söylediğin bence doğru değil........
    bende şöyle biliyorum eğer çok erkenden hareketlerini hissdiyorsan be ultrasondada hareketliyse karnın sivri olursa erkek yayık şekilde olursa kız ben bu gidişimde allah nasip ederse belki cinsiyetini öğrene bilriz.........

allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.............

4. 28 Mart 2008
  5. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende hareketlerini erken hıssedersen KIZ olur dıye bılıyordum.tam tersi..valla herkes birşey diyor anlamadım...
    bende çok merak ediyorum cinsiyetını.kız doğuoyr içime hep eşimde bnde ruyalarımızda kız görüyoruz..
    hayırlısı dıyorum tabi..hERKSE SAGLIKLI BEBİŞLER...

6. 28 Mart 2008
  7. SeADeniz

SeADeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) Ay ne guzel bır yorum daha once duymustum benım ıcıme erkek doguyo ve bu yorumunda onu gosterdı ılk hamılelıgımde kalcadan cok almıstım :) suan ıse gobegım daha ılk aydan cıkmaya basladı :) saglıklı olsun ılk dusundugum .)

8. 28 Mart 2008
  9. SeADeniz

SeADeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin guLan hepımıze basta saglıklı olmak dılegıyle hayırlı evlatlar nasıp etsın bu arada senın az kaldı cınsıyetını ogrenmeye

10. 28 Mart 2008
  11. slm cnm saolasın benımde doktor kız dedı ama sag tarafımda artı bide erkek dıo bütün komşularım kısmet ne kızım var nede oglumelı aya düzgün saglıklı olsunda ne olursa olsun

12. 28 Mart 2008
  13. basketchi

basketchi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benimde ordan burdan duyumlarıma göre hamileliğin erken dönemlerinde et ve peynir tüketenin erkek bebeği meyve tüketeninde kız bebeği olurmuşş dahada cokkk var amaaa yazamadım:)

14. 29 Mart 2008
  15. nazocan25

nazocan25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim karnım top gibi çıktı arka taraftan kilo almadım.hareketlerini erken hissetmeye başladım ve halaa hep sağ kasığımı tekmeliyor bu belirtiler erkek olarak bilinir halk arasında ama dr um kız oldunu söyledi.bence bu tarz duyumlardan etkilenmeyin.bana herkez erkek olacak dedi dr kız deyince şaşırdım çünkü erkeğe odaklamıştım kendimi.en iyisi sabırla ve duayla beklemek:)

16. 29 Mart 2008
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende deli gibi sucuk penir yedim
    peyniri hala yiyom:)
    bide hiç bulantım olmadı
    karnımda ilk çıktığından beri top

18. 29 Mart 2008
  19. SeADeniz

SeADeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) Murgızcım ee Sonuc Erkektır dımı =)) cunku Senın ozellıkler Erkegı belırtıo :) benımde Canım he sucuk ve peynır ıstedı :) Suan cınsıyetı bellı olmadı Ama hayırlısı ıle:)3 hafta sonra ogrenırız ıns:)