bebek cinsiyeti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bihterseba tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bihterseba
  1. bihterseba

bihterseba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar günaydınn,7.ayıma gireceğim doktorum hep kız dedi ama göbeğimi görenler erkek diyor,aranızda bebişinin cinsiyeti değişen oldumu

2. 9 Nisan 2009
  3. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    bence doktorlara guven. gobek sekliyle olmuo bu isler.benimde karnımı goren erkek dio ama kızım olacaksırnaşık şey

4. 9 Nisan 2009
  5. kiyymet

kiyymet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

mrb cnm
    benimde dr um önce erkeğe benziyo deyip sonra kız demişti ve öyle kaldı
    ama karnımı her gören erkeğe benziyo dedi karında göbek deliğinden bir çizgi çıkarmış aşağıya doğru ve göğüs uçları çok kararırmış erkekde olurmuş bunlar bunuda çevrem söyledi ikiside vardı bende bazen bende kendimi kaptırıyodum söylenenlere eşimde öyleydi acaba yanlış görmüş olabilirmi dr diye hep soruyordu ama yanlışlık olmadı çok tatlı şirinmi şirin babasının kopyası bir kızımız oldu :nazar:

6. 9 Nisan 2009
  7. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    beni goren de kız mı dıye soruyodu ama oğlum oldu. nedense ağzı olan konusuyo ve bız cok etkılenıyoruz.

8. 9 Nisan 2009
  9. ademir

ademir Guest

bende 12 haftalıkken ilk doktorum erkeğe benziyo bi çıkıntı var falan dedi.hatta muhtemelen erkek dedi.18.haftamda kesin kız dedi başka bir doktor yok pipisi falan dedi.en son gittiğimde yani 21 haftalıktım yine kız dedi hatta kukusunu gösterdi.banada herkes erkek diyor.milletin öyle demesi otomatikmen beni etkilerdi sanki kızım değilde oğlum olcakmış gibi hazırlıyorum kendimi.arada nette araştırma yapıyorum cinsiyette ilerleyen dönemlerde farklı çıkan arkadaşlar oldumu diye.gerçekten varmı böyle bişey hani erkek olupta pipisini ortaya çıkarmayan.ben senin gibi oldum anlayacağın.ama doktorlar biliyoki bişeyler söylüyor.olsun allah hayırlısıyla bizi ve bebişlerimizide kurtarsında gerisi hikaye.

10. 9 Nisan 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimde aynı senin gibi durumum
    dr.um kız dedi ama herkes erkek diyor
    ve ben 35.haftamdayım
    valla göbeliğme değil
    ultrasona güveniyorum ben

12. 9 Nisan 2009
  13. nina

nina Guest

..........

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Nisan 2009
  14. 9 Nisan 2009
  15. nina

nina Guest

kızlar ben çevremde gördüklerime göre genelde erkek deyip sonradan kız denilen çok oldu ama kız deyip erkek denileni görmedim açıkçası a.s

16. 9 Nisan 2009
  17. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inanma canım insanların ne dediğine.banada hep kız seninki diyorlardı.halbuki ben kendim bile görmüştüm oğlum olacağını,buna rağmen yok yok doktor yanlış görmüş olabilir diyen çıkıyordu sinir oluyordum...
    yanlış görme,doktora sadece bir iki kez gidenlerde oluyor .sürekli kontrol altındaysan bu aya kadar yanlış görmesi mümkün değil..içinde hiçbir şüphe olmasın...

Son düzenleme: 9 Nisan 2009
  18. 9 Nisan 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede ultrasona güven gerçi doktorum banda kız diyor çevremde de erkek diyenlerde kız diyenlerde var bir daha gidince tekrar sorucam.ama sana iki tane örnek vereyim bir arkadaşımın 7. ayına kadar erkek dediler 7. ayda kız olduğunu öğrendi.başka bir arkadaşımda doğuma girmeden doktor son ke birr bakalım diyor bir ve diyorki maşşallah oğlumuz baya sağlıklı bizimki doktora dönüp anlamadım diyor doktor tekrarlıyor arkadaşda iyide kız demiştiniz daha önceleri hep diyor yoo erkek diyor doktorda ve oğlu var şuan.bu örneklerden çevremde bolca var