Bebek emziren anneler dışarı çıktığınızda,bebeğiniz dışarda acıkınca ne yapıyorsunuz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve aysun444 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : aysun444
  1. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Dışarıdayken bebeğiniz ağladı ve acıkmış; sizin işiniz öyle hemen bitecek gibi değil, ne yapıyorsunuz? Emzirecek bir yer bulup emziriyor musunuz(emzirecek yer neresi oluyor), yoksa sütünüzü sağıp yanınıza biberonunu mu alıyorsunuz acıkınca vermek için.. bu arada küçük bebeklerden bahsediyorum ek gıdaya geçmemiş bebeklerden...

Ben dışarıda işim olduğunda önce evde doyuruyorum, sonra süt sağmaya çalışıyorum eğer çok süt çıkmamışsa biraz biberon maması hazırlıyorum nolur nolmaz çok ağlarsa vereyim diye.. Emzirmek için yer olayı nasıl ayarlanır ki?

Son düzenleme: 3 Haziran 2009
  2. 3 Haziran 2009
  3. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Ek gıdaya geçmemiş kadar küçükken dışarda değil genelde alışveriş merkezlerinde olurduk.
    Bebek bakım odalarını kullanırdım.
    Dışardaysak da emzirirdim kızımı gayet rahat. Omzumdan örtü örterdim o kadar.
    Dünyanın en ulvi görevini yaparken kimseden utanmaya çekinmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

4. 3 Haziran 2009
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  6. 3 Haziran 2009
  7. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Ooo süpermiş bu ürün. kullanışlımı peki, yni etraftan bişey gözükmüyormu kesinlikle.. Birde benim şu sorunum var emziriken mutlaka altına yastık koymam icap ediyor kolum çok ağrıyor yoksa, bu durumda ne yapıyorsunuz.

8. 3 Haziran 2009
  9. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Walla mahremiyetin bozulmuyor, namusun gitmiyor :) hiçbiryerin görünmeden namuslu namuslu emziriyorsun. Ben bele geçen emzirme minderlerinden kullanıyorum evde. Dışarıda da yine minadan aldım kola takılan emzirme yastığı var Sevi Bebe Sevi Bebe Emzirme Yastığı | Özelcan Bebe | Bebek ve Çocuk Malzemeleri, Chicco, Avent, Kraft ve diğer markalara ait ürünler buna benziyor. Yanımda onu da taşıyorum çoooook rahat

10. 3 Haziran 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım biz de ek gıdaya geçmedik ve arkadaşın dediği gibi alışveriş merkezlerinde takılıoyoruz genelde. emzirne odaları olduğu için rahat oluyo. ya da biberona süt sağıp hazırlıyorum çıkmadan ya da akşamdan. yalnız bu aralar bebeğim biberon almıyo kesinlikle. geçenlerde bi köye gittik balık yemeye oğlan biberonu almadı. ağladı durdu. biz de arabaya binip tenha biyere çekildik çaresiz.

12. 3 Haziran 2009
  13. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben süt sağıp alıyorum yanıma,her gece biraz sağıyorum çünkü hemen her gün dışarda işim oluyo.yanımda sütte olunca gayet rahat oluyorum..

Alwayshappygirl bunu beğendi.
  14. 12 Haziran 2009
  15. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 çocuğumuda dışarda her yerde emzirdim. önemli olan rahat bir kıyafetle olman. mesela ben pantolon üzerine geniş tişört giyerim içindede fanila zaten. tişörtünü sıyırıp bebeğini göğsüne koyduktan sonra tekrar tşörtünün alt kısmıyla göğsünü kapatabilirsin tabi bebeğinin burnu açık kalacak şekilde ayarlaman lazım. ben yanımda hiç yastık taşımadım bacak bacak üstüne atarak çok rahat emziriyorum.

16. 21 Haziran 2009
  17. bucat87

bucat87 ezelim.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sormayın geçenlerde dolmuşta emzirmek zorunda kaldım napim durmadı benim cimcime....

18. 22 Haziran 2009
  19. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende ince pançolardan giyip emziriyorum dışardayken rahat oluyo