Bebek Erkek Mi Kiz Mi Nasil Anlariz?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve nurx tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

?

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi mi?

1. evet doğru

16,0%
  2. hayır tam tersi

15,7%
  3. kişiye göre değişiyor

68,4%
    11 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : nurx
  1. nurx

nurx Guest

BU İÇERİKLİ YAZILARSA VARSA AÇTIĞIM TOPİC İÇİN ÖZÜR ÇÜNKÜ DETAYLI BAKAMADIM DİĞER SAYFALARA.
    12 HAFTALIK GEBEYİM. VE ULTRASONDA CİNSİYET BELİRLENMESİ İÇİN ÇOK ERKEN. BEN MERAKTAN ÇILDIRIORUM. ACABA BELİRTİLER VAR MI CİNSİYETİ ÖNCEDEN ANLAMAK İÇİN.
    MESELA YE TATLIYI ÇIKAR HAKKIYI YE EKŞİ ÇIKAR AYŞEYİ DERLER:1rolleyes: AMA TAM TERSİNİ DİYENLERDE VAR. KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİOMU BU? KIZDA ANNENİN KALÇASI BÜYÜR, ERKEKTE KARIN BÜYÜR SADECE FALAN:bbo: YAAAA KIZLAR ALLAH AŞKINA KIZ VEYA ERKEK BEBEĞİ OLANLAR İPUCU VERSENİZE BANA:sm_confused:

2. 11 Temmuz 2007
  3. SARI KIZ

SARI KIZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çin takvimine bir bak istersen. Benimki tutmuştu.

4. 11 Temmuz 2007
  5. mybeans

mybeans Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nurcum, benim popom büyüdü, karnım yanlara doğru genişledi sivri değil yani ve ilk üç ay bol bol erik yedim, çok uyudum, aşırı mide bulantım olmadı kızım olacak . Ben en çok karın popo şeklinin ipucu verdiğine inanmaya başladım.
    ikili testtte BHCG değeri büyük çıkarsa kız küçük çıkarsa erkek olma ihtimali yüksekmiş diye bişeyler de okudum.
    Erkek bebek cinsiyetini daha çabuk belli edermiş iyi bir doktor 12. haftada bile görebilirmiş.Eğer göstermiyor daha erken falan derlerse genelde kız oluyormuş. Bizde de öyle oldu.
    Ayrıca yorumcu.com sitesinde bebek cinsiyeti diye bir bölüm var kız çıkmıştı doğru tuttu. Çin takvimi erkek diyordu tutmadı.
    Şimdilik bunlar geliyor aklıma. Ben çok eğlenmiştim internetten cinsiyetini araştırırken. Umarım iyi vakit geçirirsin ve çooook sağlıklı ve şanslı bir bebeğin olur.

6. 11 Temmuz 2007
  7. nurx

nurx Guest

canımcım son regl tarihim 17 nisan ama bebiş yapma girişimim 28 nisandaydı:utangac: ben çin takviminde işin içinden çıkamadım. nie diceksin ben nisan ayında hamile kalmış oluomuyum olmuomuum onu çözemedim. bi çok yere giriom otomatik hesaplayıcılar falan 17 nisansa regl tarihi efendim mayısta döllenme olurmuş felam, fisfisfis yani ilişki tarihi önemli değilmi hamile o zaman kalmış olmuomuum. çünkü nisan ise erkek mayıssa kız çıkıoda çin takvimindefisfisfis
    sen benim için bi baksana:utangac:a.s.

8. 11 Temmuz 2007
  9. nurx

nurx Guest

ben tatlı ekşi aklına ne geliosa yiorum ama erik hayatımda ağzıma sürmedim sürmemde:1rolleyes:
    yani yiyecekten anlamam zor. uyku uyku uyku ve uyuşukluk var. midem hep davul gibi başka bi değişiklik yok o da gaz fisfisfis

10. 11 Temmuz 2007
  11. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben hep ekşi yedım tatlı hastasıydım normalde tatlısız yapamazdım ama şimdi tatlıyı agzıma bıle almıyorum.benım karnım sıvrı gıdıyordu gören erkek dıyordu gercektende erkek bırde ben ıkı aylıktım hıssettım bebegımı erkek çocugu erken hıssedermış

12. 11 Temmuz 2007
  13. EU1

EU1 Guest

14. 11 Temmuz 2007
  15. SARI KIZ

SARI KIZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yaşın 32, çin takviminde 32 yaş için nisan ayı erkek görünüyor.Mayıs ayı için kız görünüyor ama bence son adetinin olduğu tarih önemlidir yani gebelik haftasını falan hesaplarkende son adet tarihine bakıyoruz ya o yüzden nisan ayını almalısın bence. Erkek diye tahminde bulunalım:1rolleyes:

bu arada benimde oğlum olucak ve hep tatlı yiyorum bulantım çoktu karnımda basketbol topu gibi, hatta sadece karnım var başka yerden kilo almadım.

16. 11 Temmuz 2007
  17. belissimo

belissimo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi safsata ya bu cinsiyet belirleyicilerin.ancak erkek belirler naniknanik

18. 11 Temmuz 2007
  19. nurx

nurx Guest

BAŞKA Bİ ARKADAŞTA EKŞİ YİYİP TATLI YEMİOMUŞ AMA ONUNDA ERKEKMİŞ. SANIRIM HERKESE GÖRE DEĞİŞİO.

YORUMCU COM DA KIZ ÇIKIO, ÇİN TAKVİMİ ERKEK:bbo:

ALLAHIM İNŞALLAH SAĞLIKLIDIR, ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP Bİ OĞLUM OLSUN İSTEMİŞTİM SANIRIM KIZ OLUCAKfisfisfis SAĞLIKLI OLSUNDA ASLINDA NE OLURSA OLSUN AMA NAPİİM ELİMDE DEĞİL MERAK EDİORUM:utangac: