Bebek fikrini kafamizdan atalimda ama nasil?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve _chocolate_ tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : _chocolate_
  1. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam kizlar. Herkez bebek fikrini aklimdan cikardigim an hamile kaldim diyor. Sizde benim gibi bu fikri birtürlü aklinizdan söküp atamayanlardan misiniz? Peki bu fikri aklindan cikaran bayanlar bunu nasil basardi?

daha gün önce kasiklarimda agri oldugu, kendimi hep yorgun hissettigim ve akintim cok oldugu icin kalktim bir test yapdim. Zaten evde bulunan ucuz uyduruk bir testti birde adetim daha gecmeden yapdim ama yinede hayal kirikligina ugramama yetti. Ondan sonra bu hamile kalma meselesini kendiliginden olana kadar aklimdan cikarmaya karar verdim. Taaki dün migdem bulanana kadar. Artik biktim test yapip hayal kirikligina ugramaktan, artik birkac defa sabahlari migdem bulanipda basim dönmeden yapmamaya karar verdim ama kendime nasil söz gecirecegim bilemiyorum. Bunu basaranlar nasil basariyor?

2. 26 Mart 2010
  3. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hickimsenin verecek birkac ipucu, fikri veya düsüncesi yok mu :KK43:

4. 27 Mart 2010
  5. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim verebilecek bir ipucum yok malesef.sadece dua edebilirim...Allah isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin insallaaahhh..benim cevremdede cocuk sahibi olmak icin cabalayan bircok tanidigim var..onlarda birturlu akillarindan cikaramadiklarini soyluyorlar.hele bir arkadasimin ne esinde nede kendinde bir sorun olmadigi halde bebekleri olmuyor.dr onlarada stres yapmayin kafaniza takmayin birgun olur demis...insallah...

6. 27 Mart 2010
  7. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de benzer bir konu açmıştım hatta sabit konuların içinde hala. istersen onu bi oku baştan sona belki biraz fikir verebilir. ama gene de insanın kendinde bitio bu iş ben onu anladım. ya bıkıp yeter artık istemiorum diosun yada çok yoğunluklar falan giriyo araya o ay aklına gelmeye zaman kalmıo öle oluo. ben bu ikisini tespit ettim şimdilik