Bebek geliyor desem?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cereenn tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : cereenn
  1. cereenn

cereenn Guest

arkadaşlar bu bi sorun mu yoksa ben mi çokk şaşkınım bilmiyorum buraya yazıp yazmamayıda da çok düşündüm ama yazıp paylaşmaya karar verdim en sonundaa

bu sabah hamile oldugumu ögrendim daha eşimin bile haberi yokk.. fakat benim kadın yollarından ve vajinamdan sorunum var yani en az 1sene falan dogum vb. şeyler yasak korundugumuz halde nasıl oldu bilmiyorum içkiliyken mi oldu onu da hatırlamıyorum ama hamileyim işte eşimin ailesi de bu sorunumun oldugunu biliyor hatta erken torun istemişlerdi de kaynanama uygun bi dille 1seneden yada 1bucuk seneden önce olmucagnı anlatmıstım bi hayli bozulmuşlardı kayınpederime bunu söyleyemedigimizden ben istemiyorum sanmıslardı yalancı konumuna düşermiyim yada onun dsında esimin ailesindeki herkese ve hatta tanıdıgım bi cok kisiye biz düsünmüyoruz bi sorunumuz yk falan demiştim çünkü eşimin ailesinde evlenen hemen doguruyo bizim ailede böyle bişey yok isteyen istedigi zaman yapıyor ama onlar öyle degill :gitme: onu bi şekilde hallettim diyelim dogum sorun olurmu sezeryan falan doktorun istegiyle mi oluyor yoksa biz istersek sezeryanla dogum yapabiliyormuyuzz normal dogum daha saglıklı diye duydum szryanın ne zararı varkii? aldırmak istemiyorum ama eger bana bi zararı olcaksaaa.. bilmiyorum cok kararsız ve bu konuda cok bilgisizim

moralimde cok bozuldu yavrucuguma sevinemedim bile :çok üzgünüm:

2. 23 Şubat 2010
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Aile halledilir canım..Bir dr.görünmelisin ki sorularının cevabını o verir ancak..
    Allah tamamına erdirir inşallah..

4. 23 Şubat 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hoşgelsinnopuyorumnanaktan

6. 23 Şubat 2010
  7. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    sorularının cevabını almak için en kısa zamanda bir doktora git canım
    en doğrusunu o söyleyecektir sana
    ve senin hayatını tehlikeye atacak bir durum yoksa ortada bebeğinin canına kıyma sakın

8. 23 Şubat 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle bir doktora başvur onun dediklerine göre düşün taşın bir şeyler yap tatlım

10. 23 Şubat 2010
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım hayırlısı olsun bence bi doktora görünmen iyi olur ama benim bildiğim kadarıyla normal doğum kadın hastalıklarını temizlemekte birebir.
    alt komşum daha 20 gün önce doğum yaptı onunda vajinasındamı rahmindemi ne sorun vardı iltihap gibi birşey diyordu doktoru bu çok iyi oldu işte bi normal doğumla bu hastalıktan kurtulursun demiş aynende öyle oldu sebepsiz değildir bu beklenmeyen bebek allah uzun ömürler nasip etsin canım.

12. 23 Şubat 2010
  13. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle hayırlısı olsun bu çok sevindirici bi haber...
    bu sevinci isteyipte yaşayamayan nice aileler tanıyorum....lütfen sakinleş ve bu duygunun tadını çıkarmaya başla....
    sağlık sorunun ne derece bilemiyorum hangi boyutta ve hamileleiğini ve seni hatta bebeğini etkilermi bilemiyorum bunu bilecek tek kişi var oda sen ve doktorun...
    öncelikli olarak doktoruna danışmanı öneriyorum.Eğer senin için ve bebek için sakıncası yoksa sakın ama sakın aldırmayı aklınna bile getirme derim...
    kiiii şöylede bi durum var...nice kadın hastalıkları doğumla birlikte sona erebiliyor...
    herşey rabbimin elinde.ben bu şekilde inananlardanım...derdi veren rabbim elbet dermanını da verir...
    şuanda çok temiz bi şekilde aklıma gelen şey su oldu...belkide o bebek senin sağlığını kurtaracak aynı zamanda sana hayırlı bi evlat olmak için dünyaya gelicek...içimden bu geçti...
    doktorunla konuş ve herşeyi öğren..dediğim gibi bu bebek allah tarafından sana verilen bi hediye olabilir..hem sağlığına kavuşman hemde bebek sahibi olman adına...
    normalmi sezeryanmı sorusuna gelincede bi anne olarak ve normal doğum yapmış biri olarak kesinlikle kesinlikle NORMAL DOĞUMU öneririm...en temizi en güzeli ve de en en en sağlıklısı diye düşünüyorum...
    hamileliğin son haftalarına doğru doktor vajinal muayene eder ve az çok hangi doğuma gittiğin anlaşılır bende öle olmuştu...
    ters bi durum olmadıkçada asla sezeryanı düşünme derim...
    hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun...

14. 23 Şubat 2010
  15. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gidin önce, diğer her şey halledilir... Sağlığınız açısından bi problem olmasın da...

16. 23 Şubat 2010
  17. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oyoyoy bundan güzel bi habermi olur allah tamamına erdirsin sağlıcakla bebeğini doğurursun inşallah darısı bana ve tüm isteyenlere..

18. 23 Şubat 2010
  19. cereenn

cereenn Guest

yorum yapan tüm arkadaşlara tüm kalbimle teşekkür ediyorum yarın doktorumla görüşeceğim inşallah dediğiniz gibi hayırlı olur bebegim.tekrar çok teşekkür ediyorummm hepinize doğum konusunuda annemle konustum normal dogum daha iyi diyor ama doguma kadar onu daha düşünücem gibi geliyor hala aklım karısık o konuda..