Bebek gibi bir yüz,bal kokulu bir vücut!!!

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve OVERnight tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    LUSHHHHH

Ara ara başlık açıyorum kullnadıgm lush ürünleriyle ilgili ama bu sefer dayanamadım oturup analtacağım kullanfığım tüm ürünlerini size..hihoyyytAranızda cidden deneyen yok mu hiç bilmiyorum ama mükkemmel bir marka bence..

Öncelikleee..Taze maskeleri var..
    Benim içlerinden en çok sevdiğim love lettuce.Yüzüme sürüyorum normalde 5 dk diyorlar ama bern daha fazla bekletiyorum,sonra yüzümde kuruyan maskeyi hafifçe ıslattıktan sonra peeling yapıp yıkıyorum..İnanırmısınız çocukken ki cildim geri dönüyor..
    kaydirigubbakcemile3

Sonraa aklıma gelen gene bi ürünü Saç maskeleri içerisinden Hsuan wen Hua(doğru mu yazdım emin değilim ama:))
    İnternet sitesindeki yorumları okudum insanlar kokusu dışında çok memnun kaldıgını yazmış bende yorumların aksine kokusuna bayılıyorum,resmen mahlep kokuyor ve mesela pazartesi günü saçıma maske yapıp bekletip banyoya yapıyorumibanyodan sonra bakım kremi hala kokuyor 3 gün sonra gene bnyo yapıyorum bu sefer kremi kullanmadan gene krem kouyor saçım bi hafta falan sürüyor etkisi:1rolleyes:a.s

Sonraaa belki de daha önce duymadığınız bir ürün çeşidi var lushta,katı parfümler...
    Aslında pek çok kişiye sölemiyorum bu sırrımı ama sizle paylaşıyım,Ben Honey I washed the kids parfümünü kullanıyorum içinde hafif turunç notaları var ama bal gibi kokuyoraunuz sürünce ..azcık dokunup teninize deydirmenizle beraber yüzünüz gülmeye başlıyor diyebilirim:)Gene bu parfümün sabunu da var çok kalıcı olmasada kokusu bana göre duş anında o da ayrı bir keyif yaşatıyor:)kaydirigubbakcemile2:eek:

Son bi memnun kaldıgım ürününü daha anlatayımda bitiriyim mesajı yoksa bu uzunlukt kimse okumayacakmirmirmirmir
    Masaj barlarından kalpli bi masaj barı var..Şimdi baktım isminie soft coceur muş ismi..Eğer sizde benm gibi çikolata kokusuna bayılıyorsanız buna hayran aklıcaksınız..Vucut ısnızla birlikte eriyer bu bar sürünce ve nemlendriyor vücudu ,gene yorumlarını okuyunca pek çok insanın benm gibi nemlndirici olarak kullandıgını duydum hatta:teytey:İçinde bir parçada çikolata var inanırmısınız:)
    Diğer masaj barlarıda gerçkten süperler ama ben en çok buna bayıldım..beyaz çikolatalı olan bitane var mesela bide..

Susturun benniiiiiiiii-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:lepi::lepi:kafamçokkarıştı

Lush manyağı oldum galibaa ben:sm_cool::sm_cool:

sizde kullanın yaa,benim gibi mutlu olun:1rolleyes:

2. 12 Nisan 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    fiyatlari ne durumda peki canim?

4. 12 Nisan 2009
  5. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    valla hepsinin değişik değişik canım..
    maskeler 20 küsür falan sabunların standart barları 7 ile 11 arasında değişiyor ...........sitesinden pakabilrsin..
    ama sana şöyle söliyim yıllarca aldıgım bütün o kozmetik malzemelerine harcadagım paraya acıdım resmen..Hani helal olsun diyosunuz gerçkten..Aaa bak hatta şeyi de söliyim deneme için ürün isteyebiliyorsunuz mağazadan imkan varsa verebilyorlar..

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2009
  6. 14 Nisan 2009
  7. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    siteyi inceledim çok hoş ürünler var bir kaçtane sipariş vermeyi düşünüyom sağol.

8. 14 Nisan 2009
  9. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    aklınıza takılan bişi olursa sorun gene bana kullanmışlıgım varsa yardıme derim:)

10. 15 Nisan 2009
  11. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    nerden alınıo bunlar cnm

12. 15 Nisan 2009
  13. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    canım mağazalar var izmir de istanbulda falan,internet üzerinden de satışı varmış

14. 15 Nisan 2009
  15. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    izmrdekını buldm alsancaktayms gdip bakcam :KK70:

16. 16 Nisan 2009
  17. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnternet üzerinden de telefonla da sipari$ veriliyor..İstanbul'da cevahir alı$veri$ merkezinde,Ni$anta$ı Cities de ve bağdat caddesinde mağazaları var benim bildiğim..İzmir dede Alsancak ta var..Ben balistiklerine bayılıyorum özellikle kaydirigubbakcemile5

18. 16 Nisan 2009
  19. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    lush ıst beyoğlu istiklal caddesindede var benim bildiğim kadarıyla , bir kez içeri girip gezmiştim ama henüz bişi alma fırsatım olmadı daha .. aslında denemek istiyorum evet