bebek giyimi kampanyaları veya outlet mağazaları?

Konusu 'İndirimler Kampanyalar' forumundadır ve pinktomato tarafından 24 Kasım 2010 başlatılmıştır.

24 Kasım 2010
    Konu Sahibi : pinktomato
  1. pinktomato

pinktomato sebnemindunyasi.blogspot. Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bebeklerimize alacağımız kaliteli ve uygun bebek kıyafetleri için devam eden kampanya,indirim veya outlet mağazaları hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?teşekkürler.
    :81:

2. 28 Kasım 2010
  3. pinktomato

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    benim bildiklerim ve araştırdıklarım şöyle:
    Chicco outlet depo-tuzla mermeriler organize sanayi sitesi-ben hiç gitmedim, ayda iki gün indirim günleri oluyormuş- 444 24 42 tel nodan bilgi alabiliyoruz,depo günleri veya indirim olduğunda telinize sms geliyor-chicco baby kart da avantaj sağlıyor..
    Mothercare outlet-Optimum AVM. İstiklal sok. No:10/4 Mağaza No: 56 Yenisahra - Kadıköy – İst./ 216 664 11 50 tel/ diğer mothercare’lerde her ayın tam ortasında indirim oluyormuş,ben tekstil ürünlerini tek geçerim, çok çocuk büyütecek cinsten.
    Sevibebe outlet-beylikdüzü migrosun karşısında Açelya Cad. No:17 / 1 Yakuplu (Bakırcılar Sanayi Sitesi.) Beylikdüzü / İstanbul- hamile bebe giyimi üzerine ihraç fazlası ürünler 5tl’ye organic body’ler bulabilmeniz mümkün
    Çeşit bulabileceğiniz alışveriş merkezleri:kadir has çocuk dünyası avm (2 katta sadece çocuklar için giyim vs mağazaları bir arada görebilirsiniz),Bakırköy carousel(diğer birçok avmye göre nispeten daha çok alternatif var en alt katında)
    Eminönü havuzlu han (yerini bilmiyorsanız mutlaka google map’ten adresine bakıp bir çıktısını alıp çıkın yola..şıp diye bulunacak bir yerde değil..semtlerdeki küçük çaplı bebe mağaza sahiplerinin bile oradan alışveriş yaptığını duydum,bebek adına her şeyi bulabilirsiniz,alttan itibaren 3-4 kat sırf bebek mağazaları,gezilip görülmeli, fiyatları gerçekten çok uygun,sıfırdan her şeyi edinip evinize dönebilirsiniz,bir de peşinde extra indirimleri oluyordu bilginiz olsun,havuzluhanın bir cadde üzerinde chicco’nun tekstil üzerine küçük bir outleti var, havuzlu handan çıkınca etrafındaki bebe mağazalarına da bakmakta fayda var,bir de kürkçühan deniyor internette ama benim oraya bakacak mecalim kalmamıştı,o da havuzluhana yakınmış)
    Bir de özellikle avcılar'da e5 üzerinde narbebe,taffy baby, aziz bebe gibi mağazalar var,ben en çok aziz bebe'yi beğendim,sanırım 5 katlı ve hem çeşit hem fiyatlar güzel,devam eden indirimleri vardı en son tekstilde..
    Devam ettiğini bildiğim indirim veya kampanya yok, bilgisi olanlar yazabilirse güzel olur. :KK8:
    teşekkürler

4. 30 Kasım 2010
  5. zsa

zsa yeniden Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güneşli hayat park alıverıs merkezınde wenıce ın outletı var.ciddi ucuz parcalar oluyor

6. 8 Aralık 2010
  7. pinktomato

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    chicco'nun via port'ta yarın outlet mağazası açılıyormuş.. sms gönderdiler de,yarın (9 aralık) açılışa özel indirim ve %40 indirim olacakmış bilginize.. ben karşıda oturduğumdan gelemeyeceğim,çok uzak maalesef :KK58:

8. 10 Aralık 2010
  9. arim

arim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    süper konuymuş
    mothercare'e bakmak lazım optimuma ben çok sık giderim.ama gözümden mi kaçtı acaba ,ya da çok mu ufaktı girmedim hatırlamıyorum
    5 katlı aziz bebe bana uzak ama gidemeyeceğim kadar deil:82:
    en çok viaportu dün görmediğime üzüldüm gidebilirdim%40 da fena indirim deil
    gerçi son gidişlerimde ora hep hüsran oldu bana bir şey bulamadım ama:KK68:

ben bi yer bimiyorum henüz:KK30:sadece idil baby'ye bakıyorum interneten de güzel gibi
    maltepede fabrika satış mağazası varmış,ümraniye şubesinde de outlet bölümü:KK51:

10. 10 Aralık 2010
  11. pinktomato

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben mothercare'in bakırköy carousel,galeria ve bayrampaşa forumdaki mağazalarından alışveriş yapıyorum indirim dönemlerinde..en iyisi galeria çünkü indirimdeyken diğer avm lerde bedenler hemen tükeniyor,galeria daha sakin olduğundan çeşit bulabiliyorsun.. arim senden ricam, chicco için viaporta veya mothercare için optimuma gittiğinde buradan izlenimlerini paylaşır mısın? bir de internette Demstock Outlet Kozyatağı / Saniye Ermutlu Sokak No:2 Kozyatağı Erenköy - İstanbul / Tel: 0216 464 66 25 olarak bir outlet adresi daha var, daha yakınsa istersen oraya da bir bak..
    ben bir cts gelicem de iki markanın da outletlerine bakmak istiyorum, değmez dersen boşuna gelmiş olmayayım dünya kadar yolu.. ya da gitmiş olan arkadaşlar varsa yazabilirler mi?
    aziz bebe'nin avcılar e-5 teki yeri dışında outleti başakşehirdeymiş sanırım, ben hiç gitmedim..bu arada e-5teki mağazalarında park yatak,bebek arabası vs de oldukça ucuzdu son gittiğimde..
    idil baby'nin ürünleri de çok güzeldir,ben hastane çıkışı,havlu vs.. almıştım tavsiye üzerine ve gayet de memnun kaldım, "confidence in textile" amblemli her markayı seviyorum, idil baby bu konuda çok hassas.. yine anadolu yakasında olduğu için outletine gidemedim, kadir has avm'deki yerlerinden almıştım ama indirim yoktu.. outleti nasıl acaba? oraya gidenler de izlenimlerini aktarabilir mi?
    :KK54:

12. 11 Aralık 2010
  13. arim

arim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

burada başka bi bölümden ben de adresleri tesadüfen buldum canım demstock outlet kozyatağı 8 katlıymş:KK53:
    optimumda da gene demstock mağazasında satıldığından görmemişim hiç yoksa gerçekten çok sık giderim
    yarın bi ihtimal gidebilirim çünkü çok yakınım
    ama yarın olmazsa da fazla sürmez gitmem
    ve fiyatları da izlenimlerimi de yazarım
    gerçekten de bişey yoksa boşa gelmemiş olursun:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

14. 14 Aralık 2010
  15. LayLayLooM

LayLayLooM Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel konu olmuş.. mothercare bende mutlaka gitmek isityorum.he ayın ortasında cidden indirim varmı acaba.şuan havlkar soğuk ama ısınsın biran önce gideirm.viaportada giderim ama indirimi kaçırmışım :D

bende esenler de wenice indirimli magzası var .alışveirş merkezi içinde işlek olmayan bir alışverişmerkezi.bide merterde varmış çok ucuzmuş diye duymuştum.wenice nettede yüzde yetmiş indirimli ürünler satıyor.yaz sezonu içn şimdiden alınabilir aslında.

bide bluekey magzasının indirimi var ben bayramd aalmıştım kızıma çok begendim ürünlerini ve fiyatlarını tavsiye ederim ..

16. 14 Aralık 2010
  17. katrem

katrem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bebek giyiminde cichlid ve mackays marka kıyafetler de çok tatlı
    ama heryerde yok sadece küçük dükkanlarda
    ümraniyede 1 yerde buldum ama orada da çok pahalı ürünleri
    bu markaları bilen varsa ümr ve çevresinde bildiğiniz bir dükkan var mı?

18. 15 Aralık 2010
  19. pinktomato

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bugün mothercare'de indirim vardı ama hava muhalefeti nedeniyle gidemedim,bir sonraki aya artık.. :80: evet canım,her ayın 15inde oluyor,sadece belirli gruplarda örneğin sadece tulum-body gibi üst grup yada nevresim vs yatak grubunda gibi..(genelde üst gruplarda indirim olurmuş öyle söylemişti tezgahtar).. wenice’in beylikdüzünde de indirim mağazaları var e5te,ama ürünleri mothercare veya chicco kadar kaliteli değil,yine de fena değil.yine e5’te çekmece mimarsinanda tuna outlet var ve orada da ceylan bebe var,arada indirime giriyor orası da,o da fena değil. :KK55:

karşıda nerededir bilmiyorum tatlım.. cichlid’i oldukça iyi diye duydum ama hiç almadım,beylikdüzü beylicium alışveriş merkezinin üstünde amblemi var cichlid’in ama girip hiç bakamadım, tavsiyen üzerine gidip bir bakayım ve beğenirsem hemen alayım :KK76: