bebek giysilerini ütülemek

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esther tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar bebegımın gıysılerını sık sık degıstırıyorum halıyle sık sık yıkanıyorlar. bebek deterjanı ve bebek yumusatıcısı kullanıyorum. defalarca durulanıyor. buna rağmen ütülüyorum gıydırmeden ama cok bayıyo. ütülemesek olur mu? siz ütülüyor musunuz her defasında?

2. 1 Nisan 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ben ütülemiyorum vallahi ona can mı dayanır.
    zaten reflüsü var bebeğimin kusuyor.kusmasada sütü geri veriyor.zaten çok az deterjanla yıkıyorum.iki kere durulama yapıyorum.
    kuruduktan sonrada elimle güzelce iz yaparak katlıyorum.

4. 1 Nisan 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    ütülüyenler var ama genellikle ütülemiyorlar bence bence sen ütele bebk şimdiden alışsın düzenli yaşamaya

6. 1 Nisan 2009
  7. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Pres ütüyle bastırıyorum zaten kurutup çıkarıyorum asmadığım için mikrobun kırılmasına gerek yok ama yinede adet yerini bulsun diye içim rahat etsin diye hala ütülüyorum

8. 1 Nisan 2009
  9. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben ütülemeyenlerdenim her sabah iç badisini değiştir gün aşırı elbisesini değiştir uğraşılmaz valla asarken düzgünce asıyorum kırışmıyor hijyen içinde zaten içerde kurutuyorum dışarda üzerine toz yapışır diye kurutmuyorum kesinlikle yıkarkende yüksek ısıda yıkamaya tercih ediyorum he m ütüleyince noluyo ki zaten mikrop alacağı varsa o mikrop bebek ütülenen elbiseyi üstüne giydikten sonrada yatıp kalktığı yerden bizim üstümüzden alıyo zaten dikkat etmeye kalkarsak bu na gelene kadar daha neler var. ben mesela bebeğim toz yutmasın diye evi her gün süpürmeye silmeye bıktım yani artık yapmıcam hiç olmazsa 2 günde bir yapıcam

10. 1 Nisan 2009
  11. aynn trakyalı ya bende bıktım hergun evi silip süpürmekten ha ama maalesef yapmasam kendimi çok kötü hissediyorum ev haram geliyor bana kızımı koltukta bile tutmak istemiyorum temizlik yapmayınca sankı mikrop kaynıyomus gibi:KK43: ütülemeye gelince doğduğundan beri ütülemedğim hiçbir günü hatırlamıyorum .bazen üşeniyorum bazen zevkle yapıyorum ama mutlaka yapıyorum .ama ne mikroplar öluyormu olmuyormu bilmiyorum ben şahit olmadım:)yani arkdaşında dedği giibi her yere mikrop ona bakarsan dudaklarımızda bile var aam biz gunun 24 saati öpüyoruz bebeklerimizi.birazda alışmalılar ama cokda fazlada salmamak gerek.benim içim rahat etmiyor kızımın işini eksik yapınca kend,m, kötü hissediyorum nedense oyuzden hanfendininin herşey dört dörtlük .aşığım ben ona deliler gibi :asigim:

12. 1 Nisan 2009
  13. Pembemsi

Pembemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ütülemeye gayret edenlerdenim, cicileri bozulmasın diye çok yüksekısıda yıkamıyorum ama eldivenlerine kadar ütülüyorum ellerini ağzına sokuyor çünkü...birde ütüleyince dolpta da, üzerinde de daha güzel duruyor cicileri... ben aslında ütü yapmayı sevmeyenlerdenim ama meleğimin cicilerini ütülemek hoşuma bile gidiyor.

14. 1 Nisan 2009
  15. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ütüden nefret ediyorum ama kızımınkileri yapmak hoşuma gidiyor
    mikroptan falan da değil, daha güzel duruyorlar ütüleyince
    öyle evi de sürekli temizleyemiyorum ben walla

16. 1 Nisan 2009
  17. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    güzel görunmesi için ütülemek gerek bencede...

18. 2 Nisan 2009
  19. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben hergun kızımı yıkıyorum hergun komle üs değiştiriyorum ve ağız bezi corabına varana kadar herseyini ütülüyorum :))) ne kadar yorgun uykusuzda olsam yinede severek yapıyorum bunları