Bebek Güvenliği

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve luffee tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : luffee
  1. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar emekleyen, sıralayan ve yürüyen bebeklerimiz her geçen gün evin içinde yeni yeni yerler keşfedip aslında onlar için zararlı olabilecek bir çok eşyaya (kablolar, prizler vs) ulaşmaya çalışıyorlar. Bu haberi az önce okudum ve sizleri de uyarmak istedim.
    Evin içinde akıl almaz kaza
    Kendi annem de dahil olmak üzere bir çok kişinin bıçakları bulaşık makinasına dik yerleştirdiklerine şahit oldum . Uyarınca bıçakların ters koyulduklarında pervaneye değdiğini söylediler.Bence en güvenlisi üst rafa yatay olarak koymak. Sizin de bıçakları makinaya dik konumda yerleştiren tanıdıklarınız varsa lütfen uyarın. :enbuyukkk:

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
  2. 16 Aralık 2009
  3. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok kötü ya Allah korusun bebişlerimizi. bizimki bıçakların olduğu çekmeceyi keşfetti çekmecelere kilit almam gerekecek sanırım

4. 16 Aralık 2009
  5. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay cok korktumm bundan snra birakmiyordum zatn ama daha dikkatli olur ve makinenin kapagini hiccc acik birakmam...

bicak konusuna gelince cok sükür bende ters koyanlardanim cünkü biraz panik atak oldugumdan co korkarim öyle seylerden :S