bebek hareketi

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve goncamelek tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : goncamelek
  1. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bugün itibariyle 26+5 hamileyim ama bebegimin hareketlerini daha hissedemedim cok gec değilmi lütfen yadımcı olun benim gibi olan varmı

2. 27 Ocak 2010
  3. reses

reses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kendimle kıyaslayınca geç diyebilirim ben 19-20. haftalarda tektük hissetmeye başlamıştım ama herkeste farklı olabileceğini biliyorum.. belki de sen algılayamıyorsundur.. son kontrolün ne zamandı? doktorun birşey söylemedi mi?

4. 27 Ocak 2010
  5. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 19.haftada tek tük hissediyordum,son 10gündür çok yoğun hissediyorum..
    18 ile 22.haftalar arasında hissedilir diye biliyorum ama kişiden kişiye farkedebilir..
    içini rahatlatmak için doktorunla görüşsen hatta mümkünse ultrasona girsen çok iyi olur bence..
    sen stres olunca bebişin de oluyor çünkü.. belki de sen ayırt edemiyorsundur..

6. 27 Ocak 2010
  7. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    aman ben 15 haftalığım yani 16 olmama az kaldı hissediyorum nasıl oluyo şimdi acaba benmi yanlış biliyorum diyicem ama hareket ediyo diyince kimse daha etmezde demedi böyle kasıklarıma baskı felan yapıyo sanki özelliklede dar pantolan felan giyince sanki karnımı itekliyo gibi acaba benmi saçmaladım arkadaşlar sırt üstü felan yatıncada oluyo......

8. 27 Ocak 2010
  9. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada ilk hamilelim olduğu için cahilliğimin kusuruna bakmayın belkide etmiyo karnımmı genişliyoki acaba.....

10. 27 Ocak 2010
  11. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 18. haftada hissetmeye basladim. 22 haftaya kadar hareketleri hafif hissedildigi icin belki ayirt edememissindir, ama bende 26. haftamdayim ve çok siddetli hissedebiliyorum. Hareketleri disaridanda gorulebiliyor hatta.
    Doktor kontrollerinde bir sorun yoktuysa eger, hareketleri sende gec hissediliyordur. Yinede emin olmak ve içini rahatlatman icin ultrasona girsen iyi olur bence.

12. 27 Ocak 2010
  13. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde ilk hamileligim, bende basindan belli karnimda olup biten herseyi acaba bebis mi hareket ediyor diye heyecanla onun yaptigini dusunurdum:) Gercekten hissetmeye 18. haftada basladim. Belki sen gercekten hissedebiliyorsundur simdiden buda normal. Her insanda farkli oluyormus

:KK46:

14. 27 Ocak 2010
  15. esssraaa

esssraaa minik kurabiyenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    herkeste farklı olabilir,fiziki özellikler-kilo durumu falan da etkili olabilir..

ben de ilk başlarda karnıma konsantre yaşıyordum ve hareket ediyor sandıklarımın gaz olduğunu gerçek hareketleri hissedince anladımkaydirigubbakcemile3

aman sağlıklı olsunlar da hangi haftada hareket ettiklerinin önemi yok,allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

16. 27 Ocak 2010
  17. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    devamlı kontrole gidiyorum hiç bir sorun yok şükür 2 gün önce gördüm oglumu ama hissedemiyorum cok sabırsızlanıyorum

18. 27 Ocak 2010
  19. yasemmminnn

yasemmminnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 20 haftalık hamileyim ve 2 hafta öncesinde bile babasıyla vuruşlarını hissediyorduk maşallah diiim oğluma o zaman ama herkesinde hemen hemen aynı sanırım 20. haftadayım ittiriyo resmen elimi nereye koysam annem bile oynuo artık onunla :)) babası da vurdu vurdu die dolanıo ::))))) güzel bi heyecan Allah biran önce yaşatsın inşallah genellikle geece oluo benim herkesin öle miii??