bebek hareketleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    mrb 20haftalık 2.bebeğime hamileyim ama iki üç gün önce bayağı hissediyodum hareketlerini bikaç gündür hiç hissedemiyorum bu normalmidir?

2. 4 Ocak 2009
  3. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olmayabilir arkadasım bi dr görün istersen

4. 4 Ocak 2009
  5. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım olabılır ....hergun hıssedılmıo kı hareketlerı...bende 20.haftayı gectım yenı yenı hıssedıorum basen bızım zıpır gık ses cıkartmıo gunlerce meraktan catlıorum ii mi diye...hemen çikolataya sarılıorum:CüvCüv:yiyom yiyom çikolatayıcokacimcoookyatıom sonra uzanıom yaniiii,baslıo benım mınık kıpraşmaya....tawsiye ederim...
    yada bır kase yoğurda bal koy yeeeee işe yarıodelikafadulden

6. 4 Ocak 2009
  7. nur_erdem

nur_erdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

CANIM çikolatanı ye bolca uzan daha sonra bak nasıl hissedicen bebeğini :):):):):teselli:

8. 4 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

benimkide hareket etmiyo bazen bişeyler oluyo ama çok nadir yani diyemem şukadar günde bir oluyo diye daha sonra başlıycak snaırım birde bu 2. 3 aylık dönem harbiden çok rahatmış ilk 3 ay mahvoldum hep rapor aldım ama şimdi sanki hiç hamile değilim ne bişey hisediyorum ne mide bulantısı kadı aman nazar değmesin ama hareketlerini hisetmeyi çok isterdim birde bu hareketler nasıl oluyo yani ne gibi tarif edebilirmisiniz bana kelebek kanat çırpması falan filan diyolar ama anlamıyorum bende oluyo en azından..

10. 4 Ocak 2009
  11. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende de bazen oluyor.Kendimi çok yorduğumda ,stresli olduğumda ya da çok ayakta kaldığımda bebek hareketlerini hissetmiyorum hiç.Arkadaşlar güzel söylemiş tatlı birşey ye ve uzan,elini de karnının üstüne koy o zaman minik hareketleri de hissedersin.
    Ben de hamilelik şekeri çıktı tatlı yasak su anda, ben de hareket hissetmediğimde kahvaltımı yaptıktan 1 saat sonra sol tarafıma uzanıyorum ve hissediyorum, eğer çok inat edip oynamazsa bebiş, o zaman soluğu sağlık ocağında alıyorum.Sağlık ocaklarında minik el dopleri var, ebe karnıma o dopleri koyup kalp atışlarını dinletiyor, rahatlyorum.

12. 4 Ocak 2009
  13. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşların da dediği gibi şekerli bişeyler ye soluna uzan ve bekle :KK66:
    birde haftan daha erken bende 20 li haftalarda hissediyorum hissetmiyorum arasındaydım..
    şuan onu düzenli hissetmen imkansız daha boyu ne kilosu ne..
    o yüzden bence stres yapma bebeğinede yansıtırsın gereksiz..
    ama illaki içim rahatlasın diyorsanda doktorunla görüş.. :)

14. 4 Ocak 2009
  15. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tmm arkadaşlar sağolun taşınma telaşımız var çok yoruluyorum ondan herhalde birazönce çikolata yedim uzandım ve şuan kıpır kıpr=)

16. 5 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

yaaa bende deniycem çikolatalı gofret yiyip yatıyım bakıyım akşam sol tarafıma olcakmı