Bebek hareketleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve adanalxix ebru tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : adanalxix ebru
  1. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benm bebeğim bazen çok güzl hareket ediyor dışardan bile karnımın kabarmasını görüyorum ama bazen mesela bugn oldugu gibi bi iki tekme anca atıyor öle yapıncada çıldırtıyor beni.....

2. 19 Ekim 2010
  3. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım bebeğin kaç haftalık? bazı haftalarda böyle olabiliyormuş. hafta hafta gebelik açıklamaları yazan siteler var takip et bakalım ordan neler yazıyor? mesela biz 32.haftadayız inanılmaz ötesi hareketli bazen dur artık diyorum. yani haftaya göre değişiklik gösterebiliyo.....

4. 19 Ekim 2010
  5. emel35

emel35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merak etme benim oğlumda genelde çok hareketli ama ara sıra hareketlerinde aşırı yavaşlama ve azalma oluyor sanırım haftadan haftaya hareket yoğunluğu değişiyor çünkü her defasında doktorum bebeğimin çok sağlıklı olduğunu söylüyor canını sıkma bence sakin ol ki bebişinde sakin olsun :)

6. 20 Ekim 2010
  7. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    az yada çok önemli olan hareket etmesi. içimizdeki yavrularla okadar iyi bütünleşiyoruz ki bazen hareketlerini algılayamıyoruz. ben 37. haftadayım günü gününe uymuyor.

8. 20 Ekim 2010
  9. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benm 29. haftam kızlar hareket etmeyince sinir ediyor beni:):):):)

10. 20 Ekim 2010
  11. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benide bazen deli ediyo cok sükür hergün hissediyorum ama mesela 2 gün önce saat 7den 10a kadar okadar sert hissettim ki canim yandi ama iki gündür dinlenme modunda kizim bi pit ediyo susuyo inatlasiyo benimle =)

12. 20 Ekim 2010
  13. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda artık tekme yerine daha çok ittiriyo veya dayanıyo bi yerlere en çokta kaburgama doğru dayanıyo itiyo vuruyo bazen göbek deliğimin etrafına tam göbeğimin ortasında hareket ediyo bazen.geceleri çok hareketleri gündüzleri daha çok uyuyo mesela

14. 20 Ekim 2010
  15. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kizimda masallah son haftalara göre bu hafta inanilmaz hareketli artik uyusunda bi dursun diyorum o derece ... tam dinlenme posisyonuna geciyorum basliyor kücük hanim debelenmeye kaydirigubbakcemile3
    kiz bebeklerin erkeklere göre daha sakin oldugunu okumusdum bir yerde ama masallah benimki tam tersi zannedersem ...

16. 20 Ekim 2010
  17. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kizimda masallah son haftalara göre bu hafta inanilmaz hareketli artik uyusunda bi dursun diyorum o derece ... tam dinlenme posisyonuna geciyorum basliyor kücük hanim debelenmeye kaydirigubbakcemile3
    kiz bebeklerin erkeklere göre daha sakin oldugunu okumusdum bir yerde ama masallah benimki tam tersi zannedersem ...

18. 20 Ekim 2010
  19. iLdeMmm

iLdeMmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86