bebek hareketlerini asagida hissetmek

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sofika tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : sofika
  1. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar dun sabah cok can sikici bir sekilde saatlerce bebegimin hareketlerini cok asagida hissettim.Sanki vajinamin ic kisminda ustten alta vuruslar seklinde,anlatmasi da zor ama boyle bir sey yasayan varsa anlar sanirim ne demek istedigimi.Oglen de bi sure o sekilde hissettim daha sonra normale dondu ama ben yine de telaslandim.22 haftalik hamileyim,bu haftalarda bebek hareketlerini bu derece asagida hissetmek normal mi,lutfen fikirlerinizi paylasin,tesekkurler.

2. 14 Mart 2010
  3. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende şu an 26 haftalık hamileyim ve bende 20.haftadan beri bebeğimin çoğu zaman aşağıda hisediyorum hareketlerini.yani sürekli aşağı vuruyo sanki kapıyı açta çıkayım der gibi :)) ben bu durumdan çok rahatsız olduğum için doktorada gittim ama herrhangi bi sorun görülmedi.nst yede soktu doktor beni ama herşey normaldi halada bu şekilde oynamaya devam ediyo rahatsız oluyorum ama alıştım artık.doktorum eğer bu harekelerin yanında ağrı ve kanamada olursa p zaman hemen muayneye gelememi söledi ama oonun dışında bu durumun önem teşkil etmediğini söledi bence sende endişe etme olabiliyor demekki bazen.ama illa için rahat etsin istiyosan sende benim gibi bi gözük doktoruna istersen

Ankaaa bunu beğendi.
  4. 14 Mart 2010
  5. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bebegım oynamaya basladı baslayalı hep assagıda hissediyordum 31 haftalık olduk şimdilerde yukarlarda hissetmeye basladım ama hala assagıda hissettiğimde oluyor korkkma önemli bişe değil bebegın ne guzel oynuyor işte ha assagıda ha yukarıda

6. 14 Mart 2010
  7. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    meraklanma canım o bendede oluyordu
    bebeğin artık yavaş yavaş ağırlaştığı için idrar torbana baskı yapıyor ve hareket ettiğin zaman da idrar torbanda doğru vuruşları oluyor o yüzden sen o vuruşlarını vajinanda hissediyorsun
    zaman zaman kuyruk sokumundan bile hissettiğin olacaktır bu vuruşları
    meraklanma normal bir durum canım..

8. 14 Mart 2010
  9. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi ara hissediyordum aşağı vuruşlarını o zaman başı yukarda idi ve ayaklarıyla tepiniyordu dr normal dedi başı aşağı dönünce kesiliyo zaten telaşlanma cnm

10. 14 Mart 2010
  11. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebeğimin başı aşağı döndü
    aşağıya vuruşları qeçti
    ama şimdi miğdemi tekmelemesi beni daha çok rahatsız edio yaa
    bilmiyorumkismile

12. 14 Mart 2010
  13. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar cok tesekkur ederim,gercekten rahatlattiniz beni.Ilk gebelik olunca herseyden telas eder oluyor insan,iyi ki varsiniz ve birbirimize danisabiliyoruz.

14. 14 Mart 2010
  15. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ben 24 haftalık hamileyim aynı benmkide 1 hafta kadar aşağıda hareket etti ,dr gittim normaldir dedi
    zaten şimdide düzeldi ,heryerde hareket ediyor artık

16. 15 Mart 2010
  17. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bugun doktora gittim,hareketleri asagida hissediyorum diyince tuhaf tuhaf bakti,zaten asagida bebegin oyle hissetmen normal dedi,ben cok asagida telas ediyorum falan diye israr edince ultrasonda bakti,cok sukur hersey yolundaymis. :smiley-cool:

18. 18 Mart 2010
  19. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok normal bebeğin poposu ve ayağı aşağıda olunca öyle hissediliyormuş bana doktorum söyledi