Bebek icin Amerikadan ucuza ne alinabilir? Bilen var mi kizlar??

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve gamze_34 tarafından 17 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : gamze_34
  1. gamze_34

gamze_34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar esim is icin iki haftaligna amerikaya gitti. bende 6 aylik hamileyim.bebegimiz icin Türkiyede bulunmayan ya da orda daha ucuz seylerden almak istiyoruz. Bildiginiz ürünler var mi önerebilceginiz ya da cevreden duydugunuz ???? Yardimci olursanizzz cok sevinirimmmm:KK3:
  2. 18 Mayıs 2011
  3. balperisi

balperisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam canim oncelikle bebegin hayirli olsun, bende abd'de yasiyorum ve 7 aylik hamileyim.

Sana onerebilecegim seyler eger esinin yuk hakki sorunu olmazsa travel set bebek arabalari.Tr'de cok pahali oldugunu buradaki arkadaslardan biliyorum.Burda graco travel set bebek arabasini vergisiyle beraber yaklasik $200 a alabilirsiniz.

Ikinci onerebilecegim biberonlar.Hangi markalar en iyidir bilmiyorum ama annem buraya geldiginde cok uygun fiyatlari,tr de bunlar cok pahali demisti.

Canim diger onerim bebek kiyafetleri,burda cok uygun fiyata harika seyler alabilirsin.Carter's marka bebek tulumlari, citcitli bodyler hepsi civil civil.Internetten de bakabilrsin,begendiklerini esine aldirabilirsin.
    Simdilik aklima gelenler bunlar
    sevgiler
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2011
  4. 20 Mayıs 2011
  5. seda__

seda__ Seni BekLiyorum Annecim.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abim isveçde en yakın arkadasımda hollandada yasıyor
    Maalesef amerıka konusunda yardımcıolamasamda ortalama bırseyler soleyıp yardımcı olmak ısterım
    Ornegın abım burdakı bebek kıyafetlşerını cok tek duze bulurken orda hem ucuz hemde cok sırın seyler var deyıp ordan alıyor
    cıdden oyle
    gun tısortlerı var yegenımın :d
    Pazartesı slı çarşamba...
    Ay tısortlerı
    degısık sırın tulumlar
    Bebek arabası felanda daha uygun
    Eşinin zevkıne kalmıs yanı
    ayrıca sahane ucuza bıberonlarıda var