bebek için uğraşıpta,bulunca havalananlar....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve GAMZELXIX tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : GAMZELXIX
  1. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2,5 senelik evliyim,oturduğum yerde sadece karşı komşumla arkadaş olabildim..samimiyetine güvendiğim için kısa zamanda çok fazla şey paylaştık..4 senelik evliydi ve çocuğu olmuyordu...2 aşılaması da başarısızlıkla sonuçlanmıştı. ve sonrasında erken menapoz tehlikesi vardı...o günlerde en az onun kadar üzüldüm,hep yanında oldum..dertleştik,elimden geldiğince moral vermeye çalıştım....belkide insanın kendi kardeşinden göremeyeceği yakınlığı gösterdim....
    ama o yaklaşık 1 aydır her çağırdığımda bir bahane buluyordu,evine gittiğimde soğuk davrandı ve bende bir daha gitmedim...geçen gün kayınvalidem dedi senin arkadaş hamileymiş dedi,resmen şoke oldum..ertesi gün markette karşılaştık hayırlı olsun bebeğini sağlıkla doğurursun inşallah dedim.ve 'sağol canım,annem herkese söyleme nazar değer dedi,o yüzden söylemedim sana,nerden duydun ki' dedi .
    o kadar samimi arkadaşım dediğim,herşeyimi paylaştığım insan nazar değer diye,bana söylememiş..çok gücüme gitti..senağlama ben onun herzaman yanındayken,kendi öze sorunlarımı dahi payleşırken neden kıskanayım,neden kem gözle bakayım..tam tersi çokk sevindim..
    onada imalı bir şekilde söyledim düşüncelerimi...vee geçen gün mevlit verdi evinde gitmedim.görümceme mevlitte hayırdır gelininiz neden gelmedi,okunmuş su felan içerdi belki onunda olurdu çocuğu demiş..

2. 11 Kasım 2008
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    görümcemde hiç anlaşamamıza rağmen yapıştırmış cevabını,okunmuş suyla olsaydı bu işler bu zamana kadar seninde olurdu,tüp bebek yaptırmana gerek kalmazdı ,zamanı gelince onunda olur demiş.....insanlar nasıl bir anda bu kadar değişebiliyolar anlamıyorum...ben ona ne yaptım ki,yanında olmaktan başka...çok üzüldümmm:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

4. 11 Kasım 2008
  5. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen.....diye bi söz vardır seninki tam ona uygun olmuş....
    demekki senin yaptıklarını iyi niyetini algılayamamış kendisi...sen de hakettiği değeri ver olsun bitsin...
    o kadının dediğine gelirsek eğer etrafta boş konuşan cahil insanlar dolu.hepsinin söylediği boş sözleri takarsak yandık...boşver gül geç...

6. 11 Kasım 2008
  7. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Aman güzelim boşver hiç dert etme o senin gibi dostluğunu kaybeder..Demekki çocuk sahibi olabilmek için psikolojisini tamamıyla yitirmiş..Cidden etrafta çok dediği lafını bilmeyen insanlar var sen herşeyi bu kadar düşünürsen kendine etmiş olursun

8. 11 Kasım 2008
  9. psoriasis

psoriasis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    helal böyle görümceye:)

10. 11 Kasım 2008
  11. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    takma kafana canım boşver görgüsüzlüğüne say
    işte bazı insanlarımız böyle gülüm malesef gerçek dostluğu göremiyorlar nedense
    sende bağlarını kes gördüğünde merhaba merhaba o kadar ben öyle yapıyorum
    hadi arkadaşlıgı bırak teyzemin kızı ya bana serin dururken bende onun gibi yapıyorum gördüğümde merhaba gidip gelmem yok kestim
    sende oturup sakın kafana bunları yer
    edip üzme kendini ukalalık etmiş yani bende kaç senelik arkadaşımla arkadaşlığımı kestim herşeyimi paylaştıgım kişiydi
    kendileri bilirler bilmiyorlarki pırlanta gibi arkadaşlıklarını dostluklarını kaybettiklerini
    birgün olacak sana öyle muhtaç olacak ki
    sen sen ol canısı boşver gitsin be yawwwwwwwwwwww
    bak biz varız buralarda ne kadar sanal dost olsakta klavyenin ucundayız derdin oldugunda hemen yazarız teselli için
    haydi kal sağlıçakla :1hug:

12. 11 Kasım 2008
  13. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tanıyamamışsın arkadaşını...
    yada değişime uğramış hamile kalınca...
    bi tarafları kalkışa geçmiş demekki..
    ii yapmışsın gitmemmekle ..
    arkadaşlık ilişkinide artık mesafeli devam etirirsen anlayacaktrı hatasını..:eek:klava:

14. 11 Kasım 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    canım öyle düşünme..
    bende ilk zamanlar çevremde pek kimseye söylemedim..
    evet samimisindir kardeş gibisindir ama bu öyle bir durumki sakınıyorsun herşeyden.
    kızma kırılma ona..
    ayrıca ben kötü bir mana göremedim onunda belki olur cümlesiyle.seni düşünerek söylenmiş bir cümle gibi geldi bana.

16. 11 Kasım 2008
  17. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu durum havalanmak değil de daha cok aşırı tedirgin olmaktan ileri geliyor..
    ben cok kimse biliyorum hamile kalınca elini eteğini herşeyden çekip sessiz sedasız köşesine çekilen.
    bu durumu yine cok kişsel algılamamak lazım diye düşünüyorum.
    malum biz bayanlar -hele ki cok zor kazanılmış bir durumsa- bu konuda çok hassas olduğumuz için farklı şeyler yapabiliyoruz.
    bazen de insanların ne kadar incinebileceğini düşünemiyoruz ve hatta düşünmek bile istemiyoruz belki..
    doğru ya da yanlış....
    takma bence...

18. 11 Kasım 2008
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    uzulme canım belkı gercekten kotu bı nıyetı yoktur
    bıde ınsan hamıle kalınca gercekten çok tuhaf oluyo huyları degısıyo
    bıde bebegını uzun zamandan berı beklıyomus kıskanıyo yada gercekten nazar degecek gıbı bır korkusu olabılır
    zamanla hersey duzelır sıkma canını sen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.