Bebek isteyenler ve merakla ayn sonunu bekleyenler buraya...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mculfaci tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mculfaci
  1. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar gecen ayda yazmıştım,bebek dusunuyoruz 3 aydır olmadı insallah bu ay sonunda mutlu haberı alırım.henüz adet olmadım yarın olmam lazım insallah olmam hafıften agrılarım var ama gecen ayda oldugum kadar değil.benım gıbı bekleyen arkadaslar varsa paylaşımlarınızı beklıyorum :))Allah hepimizin gönlune göre versın insallah...

2. 26 Eylül 2009
  3. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inş. canım Allah gönlüne göre versin bizde düşünüoruz 3-4 aydır ama hala nasip olmadı bakalım bu ay nolcak benım adetime daha çoooook var durmak yok kaydirigubbakcemile

4. 27 Eylül 2009
  5. gurbetligamze

gurbetligamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde 2 senedir istiyoruz ama olmadı bu ay üçüncü kez çatlatma iğnesi yapıldı kısmet daha adetime var birinde olmam gerekiyooo her ayın sonunda hüsranla adet olunca ağlayanlardanım bende bide birileri hamile olduğunu söleyince onun için sevinip kendim için hüzünlenenlerdenim. çok zor bi durum ama daha erken sizin için 3-4 ay nekiii daha çok bekleyenlerde var sakın ümitsiz olmayın o testin negatif çıktığında içinde kopan fırtınaları en iyi anlayanlardanım ama kısmet hersey rabbimin elinde o isterse verir....

6. 27 Eylül 2009
  7. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım daha yenıyız ben bıle senın gıbı üzülüyorum halbukı hersey Allahtan.Ama her ayın sonunu merakla beklıyor ve buraya düsüncelrımı yazıyorum cunku paylaşmak bana mutluluk bı huzur verıyo insallah bı gun mutlu haberını alırız...

8. 27 Eylül 2009
  9. frezyaa

frezyaa SeN GeLmEZ OlDuN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bende geçen ay ilk çatlatma iğnemi oldum doktorum 3 gün aralıksız ilişki , 3. günün gecesi progestan 200mg (vajinal yoldan) sabah akşam kullanmamı söyledi. şidi ise 5. günüm hala adet olmadım ara ara kahveye yakın lekeler geliyor ama adet gibi değil acaba diyorum ilaçtanmı gecikti normalde hep düzenliydi benim adetim aklım karıştı yarın test yaptırcam hayırlısı inş. hepimiz için

10. 27 Eylül 2009
  11. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım hayırlı haberlerını beklıyoruz

12. 27 Eylül 2009
  13. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy hadi inş. bebktendir frezya yarın haberlerini bekliyorum canım

14. 28 Eylül 2009
  15. gurbetligamze

gurbetligamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş. bebiştir frezyaa mutlu hebri burda bekliyorum. seni ümitlendirmek istemem ama bildiğim kadarıyla lekelenme gebelik başında oluyo çnk bebiş tutunmaya çalışıyo! bide benm dr üç gün gecerse test yap dedi bende çatlatma iğnesi kullanıyorum inş. olur dualarınızı eksik etmeyin.... :KK46:

16. 28 Eylül 2009
  17. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar daha adetım 2 gun gectı bıraz daha beklıcem test için erken ama su aralar asırı gaz sorunu yaşıyorum benım gıbı olanlar varmı

18. 28 Eylül 2009
  19. frezyaa

frezyaa SeN GeLmEZ OlDuN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşlar testi yaptırdım ama sonuc 15:30 da verilecek sabırsızlıkla bekliyorum allahım isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın