bebek isteyenler ve olmadığı için çok üzülenler lütfen okuyun

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fakelove tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

16 Ocak 2008
    Konu Sahibi : fakelove
  1. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    .........................

Son düzenleme: 17 Şubat 2010
  2. 16 Ocak 2008
  3. bebişiiiim

bebişiiiim Guest

herşey allahtan,derler ya her hayırda bır şer, her bir şerde hayır vardır.allah herkese herşeyın hayırlısını versın.dua ederken sadece bebek istiyoruz dememeli hayırlı, sağlıklı bebek istemeliyiz.

4. 16 Ocak 2008
  5. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım herşeyin hayırlısını isticeksin allah herkezin yardımcısı olsun seninde

6. 16 Ocak 2008
  7. e-u

e-u Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın arkadaşım teşekkür ederim.

8. 16 Ocak 2008
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm ben hep sağlıklı ve hayırlısı olsun dedim biliyorsunda hala bekliyommmmmm

10. 16 Ocak 2008
  11. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dün gece bende hamiş olmadığımı öğrendim ve yıkıldım, tabiki kendi kendimi teselli etmeye çalıştım isyan etmeden... ama yinede içim içimi yedi durdu hep neden diye, ne zaman diye düşünmekten kendimi tutamadım. uyuyamadım kalktım, radyoyu açtım nedense... biri konuşuyordu, üzülme dedi.... sanki bana söylüyordu benle konuşuyordu.

"Her anın tadını çıkar, güzellikleri, yapacaklarını, umutlarını, mutluluklarını aynı anda yaşa, derin dondudurucuda saklayamazsın çünkü... Her insan hayat senaryosunun bir rolunu oynar, gelecek bölümde ne var bilemezsin ve sen bir KUL sun. dünyaya hakimmiş gibi rol yapmak hoşumuza gider ama kendi bedenimize bile hakim olamayan kul larız sadece..."

Bu sözleri duyunca yüreğimden vuruldum, gerçekten birşeylerin özlemi içinde yaşarken aslında elimde olmadan ne çok şeyi yaşamamışım... Hepmizin bildiği ama hep göz ardı ettiği şeyleri hatırladım ve aslında her zaman hatırlamak gerektiğinide... Sonuçta KUL uz ALLAH neyi bahşederse onu yaşayacağız, tevekkül edip, dualardan başka elimizden gelecek başka şey yok. bunların bilinciyle yola devam ediyorum ve bu sabah adet kanamasını gördüğümde ilk defa üzülmedim ve dün geceye kadar girdiğim streslerden dolayı utandım.. gerçekten farkında olarak yaşamak önemliymiş arkadaşlar.... Farkında olarak yaşamak...

12. 16 Ocak 2008
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Allahım herşeyin hayırlısını versin,nasip etsin bizlere.
    Sana ve bizlere iyi bir ders.
    Teşekkürler paylaşımın için,ellerine sağlık.

14. 16 Ocak 2008
  15. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet bitanem kesinlikle çok haklısın benimde başıma başka bir benzer olay geldi,hamile olmayı bebek sahibi olmayı okadar istiyordumki sanki şartlandırmıştım kendimi,bu sene hamile kalıcam diye,ve kaldımda ama 8 haftalıkken ter giden şeyler oldu anladıkki bebeğim gelişememiş,kalp atışları yoktu vede aldılar tabii..imtihandan geçtim anlıycan herşeyin hayırlısını istemek gerek,sağlıkla gelsinde geç gelsin önemli değill,Rabbim zamanını bilir hiç merak etme canım hepimiz sadece ondan isteyelim ona dua edelim.Bende çevremde yeni hamile olanları duyunca içim burkuluyo ama ne yapalım imtihan dünyası bu kimine ilk deneme verir Rabbim.Kiminede seneler sonra yeterki sağlıklı hayırlı evlatlar versin geç olsunda güç olmasınn:teselli:

16. 16 Ocak 2008
  17. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın bu çok önemli ama ya korkularınız korkularınız yokmu sizlerinde benim gibi hiç anne olamamak gibi hiç bir zaman bir çocuğun ağzında o iki kelimeyi duyamamaktan korkmuyormusunuz ben çok korkuyorum ya o müthiş duyguyu tadamazsam die hoş biliorumki rabbim her şeyin en iisini en hayırlısını bilir ama bizde kuluz tya vesvese yapmaya üzülmeye en kolay uyum sağlayabilenleriz rabbim affetsin isyan ettikse rabbim affetsin ruhumuza ve bedenimize çektirdiğimiz eziyetlerden dolayı bizleri bende pazartesi gecesi yine sabaha kadar ağladım 3 günüm gecikince bekledimö acaba hamilemiyim dedim doktorumda ultrasonda kistle birlikte bişi daha var gebesin galiba diince çok ümitlendim yine sabaha kadar zırıl zırıl ağladım biliyorumki rabbim zamanını bekliyo ama işte kadınız anne olmayı bekliyoruz ya nasıl olursa olsun beklemeye razı gelemiyoruz dilerim allah hepimize biran önce sağlıklı temiz hayırlı ewlatlar nasip eder

18. 16 Ocak 2008
  19. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yinede sen orda olmamalıydın
    benim düşüncem o