bebek isteyenler

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve pret tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : pret
  1. pret

pret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım.sol kasığımda zaman zaman çok şiddetli ağrılar oluyor,sanki adet olucakmış gibi yayılıyor adetime beş gün var.dört beş gündürde göğüs uçlarımda acıma var hamilelik olabilirmi bu arada bir ay önce çocuk yapmaya karar verdik.yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. 8 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam hoşgeldiniz. Henüz adet gecikmeniz olmadığından gebelik olup olmadığını bilmek kolay değil. Kasık ağrılarına yol açabilecek şeyler var elbette adetin başlıyor olması bir neden olabilir ama. Yumurtalıklarda bir kist, karın içinde herhangi başka organa ait sıkıntılar, idrar yollarında ya da vajende bir enfeksiyon da pekala buna neden olabilir. Eğer şikayetleriniz sürekli oluyor ise muayene olmanızı öneriririm.

4. 10 Mayıs 2010
  5. selsebil

selsebil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    iyi günler bende aranıza yeni katıldım benim doktor arkadaşlara sorum olacak eşim şubat ayında varikosel ameliyatı oldu bende o tedavi sürecindeyken doktora gittim bir şey varsa tedavi olayım diye troid hormonum yavaş çalışıyomuş tsh 4.23 çıktı ilaç verdi dokor ömür boyu kullanıcaksın dedi birde kadın doğum doktoru adetin 3. günü prolaktın hormonumun tahlilini yaptırdı o zaman yüksek çıktı ama sonraki tahlilde normal seviyede çıktı sizce hangisi doğrudur bugün eşim ameliyat olalı 3 ay bitti ayın sonunda sperm testi yaptırıcaz faydası olmuşmudur görücez çokta korkuyorum ayrıca eşim proxeed plus adında ilaca halen devam ediyor 3 aydır

6. 14 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam varikosel ameliyatları çok zaman mucize yaratmaz sadece kötü gidişi durdurmaya yarayabilir bu nedenle test sonucunuzda hayal kırıklığı olabilir sizin için endişelenmeyin. tiroid hormonunuzu kullanın. prolaktin değeriniz tiroide bağlı da yükselmiş ve tedavi ile düşmüş olabilir. çocuk isteğiniz ön planda olduğundan üreme ile ilgilenen kadın doğum hekimleri ya da merkezlerde kontrollerinizin olmasını öneriririm.

8. 14 Mayıs 2010
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba doktor hanım
    benim kendi doktorum adetten 12 14 16 18 günleri değerlendir dedi
    gerçekten bu günler üzerindemi yoğunlaşılmalı
    yokda adet bittiği günden itibaren gün aşırı ilişkiyimi tavsiye ediyosunuz

10. 15 Mayıs 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli adet görme durumunuzda diyelim ki 28 günde bir oluyorsunuz 12-16. günle gebe kalma ihtimalinizin yüksek olduğu zamanlar. 35 günde bir adet gören kadın için 19-23. günle aynı anlamdadır.

12. 15 Mayıs 2010
  13. Ruuhi

Ruuhi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba ben suan adetim gelmesi gerekirken gelmedi ve her ay 1 hafta gecikiyor suan karnimda ve genital bolgemde hoslanma ve hafif agrilar var kasiklarimda adetlencem gibi bir agri var fakat olmuyom acaba hamile olabilirmiyim umutlanmakta istemiyorumm :CüvCüv:bayanssulusmileopuyorumnanaktan

14. 17 Mayıs 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar bunun en doğru yanıtını kanda gebelik testi baktırarark anlayabilrsiniz.

16. 17 Mayıs 2010
  17. love27

love27 hadi gari yetti gariiiii Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba eşimin sperm tahlilini yorumlarsanız sevinirim
    ilk testte
    sayı 83 milyon,hareketlilik %40,hızlı lineer görülmedi,morfoloji%2
    ikinci test
    total sayı 104 milyon,hareketlilik %60,hızlı progresif hareket %10,yavaş progresif hareket %30,morfoloji%4

benim 2 yıldır bebegim olmuyor bende bi sorun yok yumurtlama,hsg,hormonlar hepsi normal sizce eşimin sonuçları nasıl?gebe kalamama nedenim eşimden kaynaklanıyor olabilir mi?yoksa hala nedensiz infertilmiyiz?morfoloji normal deger %14 deniyor ama eşimin %2 ve %4 çıktı

18. 17 Mayıs 2010
  19. sultan74

sultan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba doktor hanım bende bundan yaklasık 2 ay once kurtaj oldum bebegım karnım da oldu 3 aylıktı.fakat kımı doktor hıc korun ma kımı doktor ıse 6 ay korun ne yapacagımı sasırdım ama yınede korunmuyorum eger olursada hamıleleıgım bı sakıncası olur erken degıl umarım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.