bebek isteyipte kavuşamayan anne adayları mutlaka okuyunnnn

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve shinygirl tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : shinygirl
  1. shinygirl

shinygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkese merhaba öncelikle durumumu anlatayım size 3 yıllık evliyim ve başından itibaren korunmasız ilişki yaşıyoruz ilk bir yıldan sonra gebelik gelişmeyince yapılması gereken her testi yaptırdık eşimle ve 3 yıl bu şekilde geldi geçti artık biz hiçbir sebep bulunmamasına rağmen çocuk sahibi olamayacağımıza kanaat getirip doktorları dinleyerek tatil dönüşü aşılama ve o da olmazsa tüp bebek yoluna gidelim diye karar vermiştikkiiiiii tadaaaa bebeğim geldi :dance: peki ne olduda 3 yıl sonra oldu :
    1- hamile kalamayacağım düşüncesini beynimden atmak için hemen hemen hergün ben hamile kalacağım hatta kaldım dedim
    2-hamilelik öncesinde kilo vermeliyimki hamilelik sırasında iyice dobişko olmamalıyım dedim ve kendime kilo hedefi koydum ve diyete girdim(tabi daha tam hedefimde değilim umarım çok kilolu olmam)
    3-bu kararları verdiğim günden beri üzülerek söylüyorum ama asla ve asla kadınlar kulubü sitesinin gebelik bölümlerini okumadım kilo verdikçe yeni giyim kuşam hevesi oluşturarak moda ve ev bölümlerinde gezindim okudum
    bu şekilde hayatıma 3aydır devam ederken en son 16 temmuzda adet gördüm ve bugün sabah kalktığımda gördüğüm lekelenme üzerine test aldım ve uyguladım sonuuuuç pozitif tabi şimdi daha yeni olduğundan ve ilk idrarla yapmadığımdan kaynaklı silik görüntülü ama pozitif önemli olan bu
    bu ay ekstra olarak yaptıklarıma gelince jennifer lopezin back up plan filmini izledim ve onun aşılama sonunda 10 dakika bacaklarını dikmesini gördüm. peki önceden bilmiyordum bacaklarımı havaya dikmeyi tabiki biliyordum ama okuduğum heryerde 20 dakika yarım saat kalkmayın diyordu yataktan ben 10 dakika bacaklarımı kaldırdım ve sonra kalktım yatmadım bu sefer hepsi bu.
    bu arada sitede okuduğum çörek otu bal karışımı olsun maranki önerileri olsun hepsini geçen iki yıl içerisinde yapmıştım ve bir yıldır hiiiiç böyle hurafelerle uğraşmayacağım eskiden bunlarmı vardı diyerek hayatımdan bu inanaışları çıkardım. allahıma her abdestimde bana hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin diye de dua ettim. evet hanımlar benim 3 yıllık serüvenim bunlar siz bunlardan hangilerinde eksiklik var diye bence göz gezdirin ve bundan sonra bu bölüme girmeden kadınlar kulubünün diğer bölümlerinin tadını çıkarın ve hayıtın akışına bırakın kendinizi inşallah sizlerde kısa bir süre sonra buraya böyle deneyimlerinizi yazacaksınız allah herşeyi gönlünüze göre versin:KK46: