Bebek Istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bebekistiyorum tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

29 Eylül 2007
    Konu Sahibi : bebekistiyorum
  1. bebekistiyorum

bebekistiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 senelik evliyim ama eşim hala düşünmüyor ama malesef onun istediği olamayacak çünkü doğum kontrol hapını içtiğimi sanıyor

2. 29 Eylül 2007
  3. furtti

furtti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Dilerim allahtan bu istegın gercklersır canım allah kımseyı cocuk özlemıyle yakmasın sanırım konuyu yanlıs yere acmıssın canım gebelık bölümüne acman gerekıyordu elıf yada deplhıne söylersen onlar tasır

4. 29 Eylül 2007
  5. iremik

iremik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah bebiş sahibi olursun ama eşinden habersiz bunu yapman sonra eşinle aranda sorun çıkarmasın

6. 29 Eylül 2007
  7. bebekistiyorum

bebekistiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bilmiyorum gerçekten ama tek istediğim bebek sahibi olmak şuan bundan başka bişey düşünmüyorum

8. 29 Eylül 2007
  9. kelebek.81

kelebek.81 Depresif Pollyanna Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence doğru yapmıyorsun arkadaşım nekadar bebek istediğini tahmin edebiliyorum ama evlilik tek başına karar vermekten çok başka birşey,isteklerin sadece senin isteklerin değil sen kendini eşinin yerine koy böyle bir sorumluluğa hazırlıksız yakalanmakta çok büyük psikolojik bozukluklara yol açabiir,eşin senden uzaklaşabilir,bebeği aldırmanı isteyebilir,bence onu bu düşünceye alıştırarak bebek sahibi olsan ikiniziçinde daha hayırlı olur,yinede son karar tabiki senin.Allah hayırlısını nasip etsin.

10. 29 Eylül 2007
  11. unsal

unsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bencede Doğru Değil Bu Iki Kişinin Ortak Karari Olamali Sonuçta Tamamen Senden Uzaklaşabilir.örnekleri çokkk.neden Istemiyor Pekii