Bebek istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve YAW tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : YAW
  1. YAW

YAW Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm herkese derdimi paylaşöak istiyorum.7 aylık evliyim ama bebegim yok.niye yok.benim gibi acı cekenlerle konusmak isterim...:umursamaz:

2. 23 Ocak 2010
  3. cerdem

cerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Olur inşallah daha erken bile sayılır bu kadar üzülmeyn

4. 24 Ocak 2010
  5. banucan13

banucan13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yedi ay çok kısa bir süre .ben üç yıl çocuk özlemi çektim 20 sene bekleyenler de var..stres yaparak işi daha da zorlaştırırsın çünkü hamile kalmak için önce rahat olmak ,bol dua ,ikincisi yün giysiler ve yün yatak yorgan yani kendini sıcak tutman önemli ..CADIARZU

6. 24 Ocak 2010
  7. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hoşgeldin. ınsan stres yapıyor ,bir an önce olsun istiyor ama 7 ay çok bir zaman değil canım. 1 sene dolsun, hala olmadıysa kontrollerinizi yaptırın mutlaka.
    Rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip eder inş.

8. 24 Ocak 2010
  9. alkim

alkim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    daha yedi aylık evlisin bebek diyorsun bence dah çok erken bu günlerin kıymetini bilin doyasıya keyfini çıkar yarın çok arasınkaydirigubbakcemile

10. 24 Ocak 2010
  11. gabril16

gabril16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım evet zaman olarak çok yeni ama o anne olmak duygusunu anlaya biliyorum.Bende o kadar çok istiyorum ki her ay o kırmızıları görmekten nefret ediyorum.onun için bol bol dua ediyorum allahım hayırlı zamanda hayırlı bir evlat vermesi için .En önemlisi bu canım.

12. 25 Ocak 2010
  13. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    çok erken stres yapıyorsun sen ha diyince olacak bir şey değilki bu benim 5 sene olmadı 20 sene olmayan var onllar ne yapsın rabbim umarım en kısa zamanda sana da bir evlat nasip etsin ama böyle acı çekiyorum falan dersen zor olur stres yapmadan sabırla bekle o gelecektir

14. 25 Ocak 2010
  15. asmin07

asmin07 Guest

kızlar bende 3 ay oldu denemeler dün gördüm gene kırmızıları :KK43: bişey sorcam eşimle geri çekme yöntemi ile korunuyorduk 2 bucuk sene oldu evleneli ben sandımki hemen olcak yani doğumkontrol hapı kullananlar diyoki bıraktıktan baya bi süre sonra olur bende düşündüm tamam onların bünyesinden hapın etkileri silinsin diye sanırım böyle oluyo dedim peki benim neden hemen olmuyo anlamadım ? yani mantık ne niye hemen tutmuyo yumurtlama günümüzüde değerlendiriyoruz belirsizlik yaşıyorum acaba sorunmu var eşime diyorum gidelim ne olur olmaz bi görünelim diyorum o da yanaşmıyo :KK43:

16. 25 Ocak 2010
  17. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşım diğerlerinin dediği gibi 7 ay gerçekten erken,bir iki sene olmasa sıkıntı yap,şuan üzülecek durumun yok ki, olur inşallah dua et yerimseniben

18. 25 Ocak 2010
  19. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben 3 seneden fazla bekledim.senin suan çektiğin sıkıntının belki 10 katını çektim.okadar beterdi ki hayatım.her ay yeni bir ümitle başlayan hayallerimin adet olunca sona ermesi,her negatif testimde yaşadığım hayal kırıklıkları..birde nedeni bilinmeyen kısırlığım..bana diyorsun ki 7 aydır bekliyorum..ki zaten 7 aylık evlisin daha..allahıma bin şükürler olsun suan hamileyim.:nazar:ama kolay olmadı.keşke bende senin gibi 7 ay bekleyip hatta 1 sene bekleyip hamile kalsaydım..ama olmadı işte.senelerim gitti bu çocuk özlemiyle..mutluyum simdi ama yasadıklarımı unutabilirmiyim bilmiyorum..suan karnımda tasıdığım bu çocuk bile ozamanlar yasadığım üzüntüyü stresi bana unutturabilecekmi diye düşünüyorum..o yüzden kafana takman bile saçma.7 aylık bir özlem mi,yoksa benim senelerce bekleyip yasadığım hayal kırıklarımı?hangisini tercih ederdin?