bebek kaçıncı haftada doğar?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve edasummm tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

6 Aralık 2011
    Konu Sahibi : edasummm
  1. edasummm

edasummm Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba,34.cu haftama gırmek uzereyım ve kısmet olursa normal dogum ıstıyorum sımdılık bır sıkıntı yok sukur,sormak ıstedıgım bebek tam olarak kacıncı haftada gelıyor 36 mı 38 mı 40 mı,bılıyorum hekesın farklı ama kacıncı haftadan sonra beklemelıyım,veya doğumun yaklastıgını bırkac gun kaldıgını nasıl anlarım,tecubelı kısılerden fıkır ıstıyorum kacıncı haftanızda genel olarak evınızı temızlettınız kısısel bakım temızlık ne zaman yaptınız veya baska neler yapılabılır?? lutfen yardım
    Son düzenleme: 6 Aralık 2011
  2. 6 Aralık 2011
  3. edasummm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar fıkrlerınızı beklıyorum nolur ıhtıyacım var
  4. 6 Aralık 2011
  5. miss_katliam

miss_katliam Doruk'um Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dogumun ne zaman gerçekleşecegini kimse bilemezki canım.Sen heran doguma gidecekmişsin gibi yap hazırlıklarını.Bak zaten haftan 34 yani geldi gelecek durumundasın
  6. 6 Aralık 2011
  7. Sina_Nisa

Sina_Nisa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle canım sen her an hazır ol artık, bir arkadaşım senin gibi düşünürken hiç beklemediği anda geçtiğimiz cumartesi 35+4 ünde doğum yaptı...Allahım senide hayırlısıyla kurtarsın darısıda başımıza olsun....
  8. 7 Aralık 2011
  9. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    benim ilk hamileliğimde doktor bana "artık 36. haftandasın, bebek doğsada korkma" demişti
    38+0 da suyum geldi
    Allahtan çantam hazırdı, sabaha karşı çantaları kaptığımız gibi hastaneye gittik
    sende çantanı hazırla, kocana da yerini göster
  10. 7 Aralık 2011
  11. edasummm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız ,heyecan bastı gene beni:) amin kızlar darısı tüm isteyenlern basına olsun
  12. 7 Aralık 2011
  13. edasummm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım 38 olursa neredeyse 1 ayım var dıye düsünüyorum,cantamı hazırlamadm henuz
  14. 7 Aralık 2011
  15. bynlmz

bynlmz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hazırla kapının yanında dursun. Doğumun ne zaman olacağı hiç belli olmaz. Ben 34+3te doğum yaptım. Gerçi benim doktorum anlamıştı. Perşembe gel bir gece hastanede yatıralım seni demişti ama bebeğim perşembeyi bekleyemedi çarşamba gecesi doğdu. Belki senin doktorun da anlayabilir.
  16. 7 Aralık 2011
  17. edasummm

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyy ıyıce heyecan bastı kızzlar :) bana 20sine gel ayın dedi bakalım ne dicek 13 gün var:) ne kadar kaldıgını söyler sanıırım dr değil mi
  18. 7 Aralık 2011
  19. bynlmz

bynlmz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktora göre değişir bazıları heyecanlanmasın stres yapmasın diye söylemiyorlar. Benimki de tam olarak söylemedi ama perşembe gel bir gece yat bebeği yakından takip edelim demişti. Çarşamba günü aniden suyum gelip hastaneye gidince de ben seni bekliyordum zaten bugünlerde yarın çağırmıştım ama bebek acele etti demişti.