Bebek Kacinci Hafta Dogum Kanalina Girer

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Yesim83 tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Yesim83
  1. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kizlar
    Ben bugun itibariyle 37+1 haftalik hamileyim. . Tek hissettigim sey mide yanmasi ve sag
    ust taraftaki baski. Ama ne alt tarafta basinc nede siksik tuvalete gitme ihtiyaci
    duyuyorum Tam emin degilim ama bunlar bebek dogum kanalina girince oluyormus.
    Sizde bu belirtiler kacinci hafta basldi. bende mi bir anormallik var?. Bebegim ters acaba
    onun etkisi olabilir mi? :çok üzgünüm:

2. 27 Aralık 2008
  3. ekinsu

ekinsu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 39. haftadayım bebek hala inmemiş kanala üzülme bir şey yoktur dr bile sıkıldı yani artık doğuma şurda kaç gün kaldı çocuk hala yukarlarda :))

4. 27 Aralık 2008
  5. Yesim83

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Demekki bizim bebekler yerlerinden memnun, ayrilmaya da pek niyetleri yok:)

6. 27 Aralık 2008
  7. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yavrum 41+4 de dünyaya geldi ve son kontrolümüzde bile hala başı tam aşağıya inmemişti.. normal doğum yaptım ama. demek istediğim doğum kanalına girmese de normal doğum şansın devam ediyor yani:)
    bu arada bahsettiğin şikayetler benim bildiğim kadarı ile bebek aşağıya inince kayboluyor olması gerekir. ben mi yanlış biliyorum yahu.. yani senin saydığı mide yanması ve üst taraftaki baskı şikayetleri bebeğin hala yukarıda oldugunu gösterir ve bebek aşağıya inince ortadan kaybolur olması gerekiyor.. gerçi bebegim ters diyorsun, belki belirtiler de ona göre değişiyordur. Hayırlısı olsun, kola bir doğum dilerim..

8. 27 Aralık 2008
  9. waterfull

waterfull Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Benim de bebeğim hala kanala inmemiş canım, ama fasın dediği gibi senin söylediğin şikayetler bebek yukarıdaysa oluyor zaten.
    Tuvalet ihtiyacı zaten bebek büyüdükç idrar kesesine baskı yaptığı için oluyor.

10. 27 Aralık 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kizim 3 haftadir asagida.
    ama dr lar kisiden kisiye degistigini soyluorlar yani son bir ya da iki hafta icinde de donebiliyorlarmis.zaten mide yanmasi ve nefes darligi gibi sikayetler bebek dogum kanalina indikten sonra azaliyor..idrara baski yapiyor bende oyle cunku.merak etme canim daha uc haftan var hayirlisiyla doner insallah.

12. 27 Aralık 2008
  13. Yesim83

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle bebegine saglikli uzun omur diliyorum. Dogum yapmis annelere cok imreniyorum
    bizede nasip olur insallah. benimki inmedig icin o sikayetleri yasadigimi dusundum 37. haftayi bitrdim. mide yanmasi ust tarafta baski gecmedi o yuzden endise ettim. Dogmayacak gibi geliyor da:)

14. 27 Aralık 2008
  15. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğar hayatım doğar.. bak neredeyse 42 haftada geldi benim minik kuzum.. seninki de doğar Allahın izni ile.. endişelerin ise çok normal. benim o zamanlarki endişelerimi şu aralık annelerinin dili olsa da söylese sana.. aah ahh.. anılarım depreşti.. inşallah sağsalim sizler de kavuşun yavrularınıza..

16. 28 Aralık 2008
  17. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim bebegimde ters ayni seyler bendede oluyor mide yanmasi gibi ama benim bebis baya asaida oldugu icin alttan heran cikcakmis gibi hissediyorum bende büyük ihtimal sezeryan olcam bebis dönmezse.
    üzme kendini bosuna :1hug:

18. 28 Aralık 2008
  19. Larosw

Larosw Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selam bende 36+5 deyim fakat göbeğimin inmesi haricinde bişey hissetmiyorum ve bebeğim hala yan.. 2 gün sonra kontrole gittiğimde doktora sorayım şimdi benimde aklıma takıldı