Bebek kakası:(

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve HAYALKIZ tarafından 8 Aralık 2008 başlatılmıştır.

8 Aralık 2008
    Konu Sahibi : HAYALKIZ
  1. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhaba bebeklerınız kaç gunde bır kakasını yapıyor bızımkısı 3 yada 4 gun geçıyor acaba normalmı dr a göturdum verdiği ilaçların hiçbir faydası olmadı sureklı huzursuz oluyor sizler ne durumdasınız? Ben bu arada mama takvıyelı anne sutude verıyorum

2. 8 Aralık 2008
  3. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Benimki hergün yapıyor...saatleri farklı farklı olsada mutlaka 2,3 sefer yapıyor hatta bazen abartıp 5 i bulabiliyor ..bende mama veriyorum benide emiyor bu arada..bildiğim kadarıyla 3,4 gün yapmaması normal olarak kabul ediliyor..genede yanlış bilgi vermeyeyimde...her çoçuğun metabolizması farklılık gösterebilir tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi....

4. 9 Aralık 2008
  5. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sadece anne sütü weriyorum günde en az 3-4 defa yaıyor gerçi bazen bi kere yaptığıda oluyor ama hergün mutlaka bebeğin rahatsız oluorsa normal değil bence araştır bitikisel bişiler sora doktora danış al her zaman dotkor düşünemiyor sen sor bunu kullanabvilirmiyim diye

6. 14 Aralık 2008
  7. SELEN_2

SELEN_2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sadece anne sutu veriyorum kızım gunde 2 3 sefer yapıyo bazen azda olabılıyo sen genede dr dit derim

8. 15 Aralık 2008
  9. tuzbuz

tuzbuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba benim bebeğim de arada kakası yeşil oluyor neden olur bir fikri olan var mı..

10. 15 Aralık 2008
  11. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Genelde üşüttümü öyle yapar derler ama...bir yerde okumuştum anne demir ilacı aldığındada olabilirmiş ...

12. 15 Aralık 2008
  13. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    benim bebiş bi hafta geçince yaptı.sonra 10 gün geçti.bayramda doktorun lavman yapması ile yaptı.ama hiç sıkıntısı yok.doktorda çıkarırkende normal kıvamdaydı.3 gün gene yapmadı biz evde lavman yaptık.gene 4 gün oldu yok.çocuğun kakasına hasret kalıom :çok üzgünüm: yine sıkıntısı yok,çrş bursaya doktora götürcez.inşallah bi sorun çıkmaz.var mı böyle bi sorun yaşayan?:uhm:

14. 15 Aralık 2008
  15. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet var hemde 3 haftadir bu sorunu yasiyoruz önce 5 gün sürdüCADIARZU yapmasi lavmanla yaptirdik :teytey:sonra gene 5 gene 5 artik kulak temizleme cöpüne yag batiriyorum poposuna azicik sürüyorum sürdükten sonra yapiyor garibim:ecrin_bebek: ne yapicagimi sastim:1no2: doktora sordum 10 . güne kadar normalmisfisfisfis hatta aliskanlik yapip haftada bir bile yapabilirlermis:bbo: valla kizimin kakasina hasret kaldim bitsin artik bu hasretŞeniz:Saruboceq:a.s.

16. 15 Aralık 2008
  17. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim oglum ilk 4 5 ay her bezi kakalıydı ama sonra kaka yapmamaya başladı bir kere 9gün yapmadı direndim sonunda fitil verdim ama şimdi düzeldi günde 2 kere yapıyor

18. 15 Aralık 2008
  19. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da doğduğundan beri 4-5 günde bir yapıyor.başlarda fitil verdim ama şimdi kendi haline bıraktım sorun etmiyorum artık.